مجله تفر یحی آموزشی

معجون جادویی برای کاهش وزن! Reviewed by Momizat on . معجونی برای لاغری! دیدگا: راههای کاهش وزن معمولا راههای سخت و دشواری هست که نیاز به همت بلندی داره بهمین دلیله که افزایش چاقی معمولا در جوامع امروزی خیلی شایعه. معجونی برای لاغری! دیدگا: راههای کاهش وزن معمولا راههای سخت و دشواری هست که نیاز به همت بلندی داره بهمین دلیله که افزایش چاقی معمولا در جوامع امروزی خیلی شایعه. Rating: 0

معجون جادویی برای کاهش وزن!

معجونی برای لاغری!

۲۰۱۶۶۲۶۱۵۴۸۵۸۲۳۵۸۱۳a

دیدگا: راههای کاهش وزن معمولا راههای سخت و دشواری هست که نیاز به همت بلندی داره بهمین دلیله که افزایش چاقی معمولا در جوامع امروزی خیلی شایعه… ولی راههای آسان تری هم وجود داره!

به گزارش جام جم سرا ، کبد یکی ازمهمترین اندامهای بدن است اگر این اندام با سموم آلوده شود به درستی عمل نکرده و بدن با مشکلات جدی روبه رو شده و به سلامتی آن آسیب وارد می شود.

کبد در کاهش وزن نیز تاثیرگذار است به همین دلیل با هر آسیبی به آن روند کاهش وزن با اختلال مواجه می شود.
 
ما به شما یه نوشیدنی معجزه آسا توصیه می کنیم که با پاک سازی کبد از سموم در عرض ۷۲ ساعت وزنتان را کاهش می دهد.
 
با شروع به مصرف این نوشیدنی معجزه آسا به تدریج سموم کبد پاک سازی شده و با بهبود عملکرد ان وزن شما کاهش می یابد.
 
مواد تشکیل دهنده :
 
یک فنجان جعفری خرد شده
۵ ساقه کرفس
۱ خیار
۲ فنجان آب
۱ سیب
۳ لیمو
 
طرز تهیه نوشیدنی معجزه آسا:
 
اول، ترکیب آب لیمو، سیب، خیار، جعفری و کرفس را در مخلوط کن یا غذاساز ترکیب کرده و سپس به آن آب را اضافه کنید اکنون نوشیدنی خانگی لاغری و سم زدای کبد شما آماده است.
 
یک لیوان از این نوشیدنی را سه بار در روز قبل از غذا و به مدت سه روز مصرف کنید پس از هفت تا ۱۰روز بعد دوباره این روند مصرف را تکرار کنید در طول این سه روز از خوردن غذاهای سنگین اجتناب کنید همچنین نوشیدن مقدار زیاد آب به منظور سرعت بخشیدن به روند سم زدایی و از دست دادن وزن توصیه می شود.
 
منبع:healthy food style

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا