مجله تفر یحی آموزشی

چرا مصرف سوسیس و کالباس ممنوع است؟ Reviewed by Momizat on . چرا  مصرف سوسیس و کالباس ممنوع است؟ سوسیس و کالباس از اون خوراکی های خوشمزه و لذیذی هست که وقتی بوی اون بلند میشه هر کسی ممکنه احساس گرسنگی کنه ولی بهتره قبل از چرا  مصرف سوسیس و کالباس ممنوع است؟ سوسیس و کالباس از اون خوراکی های خوشمزه و لذیذی هست که وقتی بوی اون بلند میشه هر کسی ممکنه احساس گرسنگی کنه ولی بهتره قبل از Rating: 0

چرا مصرف سوسیس و کالباس ممنوع است؟

چرا  مصرف سوسیس و کالباس ممنوع است؟

sausages

سوسیس و کالباس از اون خوراکی های خوشمزه و لذیذی هست که وقتی بوی اون بلند میشه هر کسی ممکنه احساس گرسنگی کنه ولی بهتره قبل از تصمیم مصرف این محصولات حتما این مطلب رو بخونید.

به گزارش دیدگا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پروین منصوری معاون پژوهشی مرکز تحقیقات پوست و سلول‌های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به مصرف سوسیس و کالباس و ایجاد حساسیت‌های پوستی در افراد اظهار داشت: مصرف سوسیس و کالباس غیر‌استاندارد می‌تواند سبب بروز حساسیت‌های مختلف در پوست و موی افراد شود که خارش شدید پوست یکی از این مشکلات است.

منصوری عنوان کرد: در سوسیس و کالباس به دلیل استفاده از مواد افزودنی و حتی رنگی برای افزایش طول مدت ماندگاری در فصل بهار امکان ابتلا به حساسیت‌های پوستی و اگزمای سرشتی تشدید شده و همین مسئله باعث ایجاد قرمزی پوست، خارش و در موارد نادری التهاب آن می‌شود.

وی تأکید کرد: برای فصل بهار استفاده از مواد غذایی تازه و طبیعی از قبیل میوه و سبزیجات برای پیشگیری از حساسیت‌های پوستی بسیار مفید و سودمند است.

وی یادآور شد: مواد افزودنی موجود در سوسیس و کالباس می‌تواند علاوه بر بروز بیماری‌های مختلف حساسیت‌های پوستی و اگزمای آتوتیپ را در فصل بهار افزایش دهد و مشکلات مختلفی را برای افراد ایجاد کند.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا