مجله تفر یحی آموزشی

شرور عربده کش از ترس پلیس جوان فرار کرد/ عکس Reviewed by Momizat on . دیدگا به نفل از رکنا: علی گردو شرور خطرناک آبادانی که دوشب اقدام به عربده کشی در سد آبادان کرده بود، با دیدن پلیس خود را داخل رودخانه کارون پرتاب کرد. ساعت ۹ شب دیدگا به نفل از رکنا: علی گردو شرور خطرناک آبادانی که دوشب اقدام به عربده کشی در سد آبادان کرده بود، با دیدن پلیس خود را داخل رودخانه کارون پرتاب کرد. ساعت ۹ شب Rating: 0

شرور عربده کش از ترس پلیس جوان فرار کرد/ عکس

۸۳۱ab46292c9461ca0134ab2afd87b3b

دیدگا به نفل از رکنا: علی گردو شرور خطرناک آبادانی که دوشب اقدام به عربده کشی در سد آبادان کرده بود، با دیدن پلیس خود را داخل رودخانه کارون پرتاب کرد.

ساعت ۹ شب گذشته، درپی تماس های پی در پی ساکنان منطقه جرم خیزمنطقه سده آبادان با پلیس ۱۱۰ مبنی براینکه شروری به نام علی معروف به علی گردو، دوشب متوالی است که شمشیر زنی و قمه کشی اقدام به زورگیری و عربده کشی می کند مامورین کلانتری۱۵شهری آبادان بلافاصله به محل اعضام شدندوعلی گردو را شمشیر بدست دیدند.
حضورپلیس تاثیری در رفتار علی گردو نکرد تا اینکه نیروی کمکی از راه رسید و جوان شرور باز به قدرت نمایی اش ادامه داد.
تحقیقات اطلاعاتی پلیس در زمینه این شرور نشان داد وی سابقه دارمعروف وبدنامی درشهرستان آبادان بوده وسال گذشته باساتور به چندپلیس حمله کرده و آنان را زخمی کرده بود تا اینکه با شلیک گلوله زمین گیر شده و مدتی در زندان بود اما پس از ازادی دست از اقدامات مجرمانه اش نکشیده و باز به قدرت نمایی های خیابانی و زورگیری های وحشتناک دست می زند.
ماموران با توجه به اینکه درمنطقه جرم خیزسده به دلیل ازدحام جمعیت امکان تیر اندازی وجود نداشت به ناچار از استوارمحمدرضا ماکنعلی پلیس جوان اندیمشکی که ۵بار توانسته بود این شرور را دستگیرکند استفاده کردند و استوار ماکنعلی مامور یگان امدادی که آن شب زمان استراحتش بود به محض اینکه شنیدعلی گردو اززندان آزاد شده وبازهم به کارهای گذشته اش ادامه می دهد برای رویاروی بااین شرورخطرناک دست خالی وبالباس شخصی درمحل حاضر شد.
علی گردوکه حتی ازاسم استوار ماکنعلی وحشت داشت بااینکه ماموران زیادی وی رامحاصره کرده بودند خودرادرون رودخانه کارون پرتاب کرد وبا استفاده ازتاریکی شب ازمحل متواری شد .
علی گردوزمانیکه اعلام شده بودقراراست استوارماکنعلی برای دستگیری اش واردعمل شود گفته بود درشهرشایعه شده که این پلیس ازآبادان منتقل شده وبه همین دلیل من باقدرت زورگیری وعربده کشی می کنم .
گفته می شود این شرور آبادانی از ترس نام این پلیس جوان از استان خوزستان خارج شده و به خانواده اش گفته تازمانی که این پلیس در آبادان خدمت کند به این شهرستان بازنخواهد گشت.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا