مجله تفر یحی آموزشی

کشف یکی از زندانهای مخوف داعش/ عکس Reviewed by Momizat on . دیدگا: کشف زندئان مخوف داعش یکی از صدها مکانی که داعش از اون برای شکنجه مردم و شیعیان استفاده می کرد گوشه ای از چهره این جریان تکفیری افشا کرد...البته این جریان دیدگا: کشف زندئان مخوف داعش یکی از صدها مکانی که داعش از اون برای شکنجه مردم و شیعیان استفاده می کرد گوشه ای از چهره این جریان تکفیری افشا کرد...البته این جریان Rating: 0

کشف یکی از زندانهای مخوف داعش/ عکس

دیدگا: کشف زندئان مخوف داعش یکی از صدها مکانی که داعش از اون برای شکنجه مردم و شیعیان استفاده می کرد گوشه ای از چهره این جریان تکفیری افشا کرد…البته این جریان هیچ ابایی از افشاری خوی وحشی گرایانه خودش نداره و این روزها فیلمها و کلیپ های جنایات این افراد در اینترنت موجوده…

فرادید: در ادامه عملیات نیروهای ارتش عراق برای بازپس گیری فلوجه از داعش، نیروهای امنیتی این کشور پس از سیطره بر محله “حی النزال” در مرکز این شهر زندان داعش را کشف کرده اند.

این زندان در محل ساختمان اداری متعلق به فرمانداری سابق شهر فلوجه احداث گردیده و دارای اتاق هایی برای شکنجه و محاکمه قربانیان این گروه بوده است. نیروهای امنیتی عراقی پس از پاکسازی محل از تله های انفجاری نصب شده از سوی داعش، خبرنگاران و نمایندگان رسانه های این کشور را به داخل زندان برده و بخش های مختلف آن را مورد بازدید قرار داده اند. در اتاق های بازجویی این زندان انواع ابزارهای شکنجه همچون دستگاه های شوک الکتریکی، قفس هایی با ارتفاع ۱ متر برای حبس متهمان در آن بمدت طولانی و … وجود داشته است.  

دو روز قبل نیز نیروهای ارتش و پلیس عراق پس از تسلط بر منطقه “المعلمین” در شهر فلوجه، یک زندان مخوف دیگر متعلق به گروه تروریستی داعش را کشف کردند. به گفته منابع عراقی، در این زندان اجساد ۱۷ غیرنظامی عراقی به چشم می‌خورد.

۹۰۱۲۱۳_۳۳۰ ۹۰۱۲۱۴_۲۰۷ ۹۰۱۲۱۵_۳۵۲ ۹۰۱۲۱۶_۷۶۰ ۹۰۱۲۱۷_۱۴۳ ۹۰۱۲۲۰_۵۷۷ ۹۰۱۲۲۱_۱۹۲

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا