مجله تفر یحی آموزشی

رابطه ملکه زیبایی۲۰۱۴ ترکیه با فوتبالیست آرسنالی علنی شد Reviewed by Momizat on . رابطه ملکه زیبایی۲۰۱۴ ترکیه با فوتبالیست آرسنالی علنی شد زیباترین دختر ترکیه دل فوتبالیست مشهور آرسنال را ربوده است! این دختر زیبا و جذاب که ملکه زیبایی ۲۰۱۴ تر رابطه ملکه زیبایی۲۰۱۴ ترکیه با فوتبالیست آرسنالی علنی شد زیباترین دختر ترکیه دل فوتبالیست مشهور آرسنال را ربوده است! این دختر زیبا و جذاب که ملکه زیبایی ۲۰۱۴ تر Rating: 0

رابطه ملکه زیبایی۲۰۱۴ ترکیه با فوتبالیست آرسنالی علنی شد

رابطه ملکه زیبایی۲۰۱۴ ترکیه با فوتبالیست آرسنالی علنی شد

زیباترین دختر ترکیه دل فوتبالیست مشهور آرسنال را ربوده است! این دختر زیبا و جذاب که ملکه زیبایی ۲۰۱۴ ترکیه شد ، رابطه پنهانی با مسعود اوزیل بازیکن فوتبال تیم آرسنال دارد !

۵

ماجرا ازین قرار است که مسعود اوزیل فوتبالیست مشهور آرسنال که ملیتی آلمانی دارد اما ترک تبار است و اکنون با آمنه گولشه Amine Gülşe رابطه پنهانی دارد. دوربین های خبرنگاران تصویر فوتبالیست مشهور مسعود اوزیل ستاره آرسنال را در حالی که دست دردست نامزد جدیدش آمینه گلشه،زیباترین دختر ترکیه در سال ۲۰۱۴ در حال خروج از رستوران بودند را ثبت کردند.

این فوتبالیست با اجازه ی باشگاهش برای دیدار با نامزدش و خرید خانه ای در ترکیه، به این کشور سفر داشته است.

۷

مسعود اوزیل (به آلمانی: Mesut Özil) (زاده ۱۵ اکتبر ۱۹۸۸ در گلزنکیرشن) بازیکن فوتبال آلمان است که در آرسنال و تیم ملی آلمان بازی می‌کند.به او لقب پادشاه پاس را داده‌اند و از سوی فیفا آقای پاس گل جهان معرفی شده است.وی از خانواده‌ای کرد تبار که از کشور ترکیه مهاجرت کرده‌ بودند به دنیا آمد. پدرش مصطفی اوزیل اهل شهر دورک در شمال ترکیه است.

۱۰

مسعود اوزیل

مسعود اوزیل بازیکن ترکیه اصل تیم ملی آلمان و باشگاه رئال مادرید در ۱۵ اکتبر ۱۹۸۸ در گلزن گیرشن واقع در آلمان غربی متولد شد. وی ۱۸۲ سانتی متر قامت دارد و از سال ۲۰۰۶ کار خود رو از جوانان آلمان شروع کرد. در سال ۲۰۰۷ در رده زیر ۲۱ سال ژرمن ها بازی کرد.
در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی در سه بازی تیم آلمان بازی کرد و در بازی با غنا از لبه محوطه ۱۸ قدم یک گل به ثمر رساند.
اوزیل سرانجام با انعقاد قراردادی به ارزش ۱۵ میلیون یورو از وردربرمن به تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا پیوست. مسوت اوزیل پس از پیوستن به رئال مادرید گفت:« امروز به رویای کودکی ام رسیدم.»
به گزراش مارکا مسوت اوزیل پس از امضای قرار داد با رئال مادرید گفت:«از این که مدت طولانی طی شد تا به رئال مادرید ملحق شوم متاسفم و از مردم مادرید عذرخواهی می‌کنم. مشکل مالی از ابتدا نیز وجود نداشت و مقامات وردربرمن آلمان با هواداران خود صادقانه رفتار نمی کردند.»
اوزیل در ادامه با بیان اینکه به رئال پیوسته است خوشحال است می گوید:« از این که به رئال مادرید اسپانیا پیوسته ام بسیار خوشحالم و اطمینان دارم که فصل جدید را با قدرت تمام آغاز خواهیم کرد.

مسعود در حال حاضر در تیم آرسنال توپ میزند.

۶

۱۹ ۸۲۱۰۰۰۵ images مسعود-اوزیل ۱۷ ۱۲ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۱

 زندگی شخصی


او با آنا ماریا لاگربلوم خواهر سارا کونور که مطابق اعتقادات او در ژوئن ۲۰۱۰ به اسلام گرویده است نامزد شده است.
مسعود توجه عمیقی به گرفتن روزه در ماه مبارک رمضان دارد.
به گزارش برمنر سایتونگ ، مسوت اوزیل از زمانی که به سن شرعی رسیده، آنگونه که خود عنوان می کند، به گرفتن روزه مبادرت کرده است.
این بازیکن ترک تبار که در خاک آلمان به دنیا آمده است، در جام جهانی آفریقای جنوبی درخشید و بسیار مطرح شد. وی پس از این پیکار ها، همواره مورد توجه تیم های بزرگی مانند بارسلونا، رئال مادرید، منچستریونایتد و چلسی بوده است.
اوزیل عنوان کرد: تاکنون تا آنجایی که امکان داشته، روزه هایم را گرفته ام. اگر در مسافرت به سر برده ام نیز قضای آن را به جای آورده ام. البته الان از این لحاظ با دشواری روبرو شده ام.


مسعود اوزیل ، در سال ۱۹۸۸ در گلزن کرشن ، شهری که رائول گونزالس در آن بازی می کند متولد شد ، والدینش مهاجرانی از دورک ، در استان زونگولداک ترکیه بودند . اجداد او در دهه ۶۰ به آلمان آمدند چرا که در آن زمان ، کشور آلمان ، احتیاج به کارگران خارجی داشت . دو نسل بعد ، مسعود در بولمک رشد یافت و پدرش مصطفی نیز در کارخانه سنگ مرمر کار می کرد .
مادرش ،گلی زار اهل تونس بود و فرزندان این زوج هم مطلع ، نسه ، دویگو و مسعود بودند.

مسعود فقط یک رویا داشت : تبدیل شدن به زیدان .


تفریح اول او پس از فوتبال ، خواندن قران است و پس از آن گوش دادن به آهنگهای رپ که آن را در تضاد با دینش اسلام نمی داند . او با جان دلای ، رپر معروف رفاقت دیرینه ای دارد .


شایعه پردازان به خاطر رابطه اش با خواهر خواننده معروف سارا کونور ، او را زیاد مورد توجه قرار می دادند اما آخرین با آنا ماریا لاگربلوم دوست شده است که به تازگی با یک بچه هشت ساله از پکا لاگربلوم طلاق گرفته است.

آنا ماریا که سابقه دوستی با لودویچ مگنین ، بازیکن دیگر را هم دارد ، از اواخر ۲۰۰۹ با اوزیل دوست شده و رابطه این دو آن قدر عمیق است که آنا ماریا به اسلام گرویده و حتی نامش را به ملک (به معنی فرشته) تغییر داده است .
بخش عمده ای از زندگی او  متعلق به وردربرمن بوده است . جایی که در آن جا به موفقیتهای زیادی دست یافت . البته راه درازی تا رسیدن به اوج پیش رو داشت . اولین تیم او وستفالیا ۰۴ بود که تیمی محلی در منطقه شالکه است ، پس از آن به تیم شالکه ۰۴ ملحق شد . اولین بازیش برای این تیم را در ۱۷ سالگی انجام داد و به یکی از پدیده های تیمش مبدل شد . در دومین فصل مورد اعتماد اسلومکا ، مربی جدید تیم قرار نداشت .

پدر اوزیل از این وضعیت خسته شد پس از رد پیشنهاد تمدید قرارداد یک میلیون یورویی توسط شالکه ، پسرش را راهی وردربرمنی کرد که به دنبال جانشینی برای دیگو بود . بازیکن برزیلی به یووه رفت و اوزیل با ۴٫۵ میلیون یورو به وردربرمن رفت تا ناجی این تیم باشد .
درخشش او در تیم زیر ۲۱ سال آلمان و همین طور وردربرمن نگاه یواخیم لوو را به او جلب کرد تا در غیاب بالاک در جام جهانی به این جوان ۲۱ ساله بازی دهد و البته خوب هم جواب داد .
اسطوره ی اوزیل ، زیدان است و حالا باید دید که آیا او می تواند زیدانی دیگر  باشد یا خیر …

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا