مجله تفر یحی آموزشی

پردیس افکاری هم به شبکه جم پیوست+ عکس Reviewed by Momizat on . دیدگا: جدیدترین بازیگر زنی که به شبکه صهیونیستی جم ملحق شده پردیس افکاری نام داره... این بازیگر زن پردیس افکاری است که از اواخر دهه شصت و با ایفای نقش در آثاری دیدگا: جدیدترین بازیگر زنی که به شبکه صهیونیستی جم ملحق شده پردیس افکاری نام داره... این بازیگر زن پردیس افکاری است که از اواخر دهه شصت و با ایفای نقش در آثاری Rating: 0

پردیس افکاری هم به شبکه جم پیوست+ عکس

دیدگا: جدیدترین بازیگر زنی که به شبکه صهیونیستی جم ملحق شده پردیس افکاری نام داره…

۲۰۱۶۶۲۷۱۵۵۶۴۴۵۳۸۷۷۰a

این بازیگر زن پردیس افکاری است که از اواخر دهه شصت و با ایفای نقش در آثاری همچون “گزل” و “دخترک کنار مرداب” وارد سینما شده بود و در طی سالهای بعد نیز اغلب ایفاگر نقشهای مکمل آثار سینمایی بود.

۲۸۱۰ca6128e24f9b7aa3e34a0fbac1b6

شنیده های یکی از رسانه های حکایت از آن دارد که پردیس افکاری به دعوت مهدی مظلومی کارگردان سریال “بدون شرح” که خودش ماههاست مشغول کار برای جم است، به ترکیه رفته و در تلفیلمی به نام “شهر قشنگ” از محصولات جم مشغول ایفای نقش است.

جالب است که نام این تلفیلم یادآور هفته نامه “شهر قشنگ” است که داستان مهمترین محصول کارنامه کارگردانی مظلومی یعنی “بدون شرح” در آن می گذشت!!! آخرین فیلمهای اکران شده افکاری ۵۱ ساله، “شور شیرین” و “گیرنده” بودند که در این بین “شور شیرین” به واسطه تصویرسازی بخشهایی از زندگی شهید محمود کاوه بیشتر مورد توجه قرار گرفت؛ البته افکاری در این فیلم ایفاگر یک نقش کاملا منفی بود.

افکاری به موازات سینما سابقه فعالیتهای تلویزیونی هم داشت و از جمله در سریالهای “در مسیر زاینده رود”،”فکر پلید” و “پنج کیلومتر تا بهشت” بازی کرده بود.

۶۵۶۴

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا