مجله تفر یحی آموزشی

بریدن سر پدر و مادر برای آموزه های فرقه شیطانی! Reviewed by Momizat on . بریدن سر پدر و مادر برای آموزه های فرقه شیطانی! یک داعشی که تحت تاثیر تفکرات تندروی فرقه وهابیت و سلفی بود حتی به پدر و مادر خود نیز رحم نکرد در حالی که در دین بریدن سر پدر و مادر برای آموزه های فرقه شیطانی! یک داعشی که تحت تاثیر تفکرات تندروی فرقه وهابیت و سلفی بود حتی به پدر و مادر خود نیز رحم نکرد در حالی که در دین Rating: 0

بریدن سر پدر و مادر برای آموزه های فرقه شیطانی!

بریدن سر پدر و مادر برای آموزه های فرقه شیطانی!

farhangnews_102715-292520-1416835712

یک داعشی که تحت تاثیر تفکرات تندروی فرقه وهابیت و سلفی بود حتی به پدر و مادر خود نیز رحم نکرد در حالی که در دین مبین اسلام حتی از گفتن کلمه “اف” به پدر و مادر نکوهش شده است… چگونه است که این تفکر که حتی کمترین آموزه های دین مبین اسلام را نیاموخته اند ادعای اسلام واقعی را دارند و بقیه مسلمین را تکفیر می کنند؟

دیدگا به نقل خبرگزاری ایرنا: یک عنصر داعشی در استان نینوای عراق بخاطر مخالفت والدینش با پیوستن پسر دیگرشان به این گروه تروریستی آنها را با چاقو سربرید.

به گزارش پایگاه خبری السومریه نیوز این جنایت فجیع امروز سه شنبه در منطقه الغزلانی درغرب این استان رخ داده است.

این گزارش به نقل از یک منبع محلی که خواسته نامش فاش نشود می افزاید: داعش به خاطر فرار سربازانش با کمبود نیرو مواجه شده و در اردوگاه های خود اقدام به عضو گیری از میان کودکان و نوجوانان نینوا کرده است.

داعش بیش از پنج اردوگاه در این استان دارد که در آنها به کودکان ونوجوانان آموزش بمب گذاری و جنگ های خیابانی می دهد.

ارتش عراق با همکاری نیروهای مقاومت مردمی حدود دو هفته است عملیات آزادسازی فلوجه را از سیطره داعش آغاز کرده اند.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا