مجله تفر یحی آموزشی

خودروهای عجیب پلیس در تهران! Reviewed by Momizat on . خودروهای عجیب پلیس در تهران! اگر هنگام رانندگی در خیابانهای تهران با خودروهای عجیب و غریب پلیس با آرمها و علائم و تجهیزات غیر معمول مواجه شدید اصلا نگران نباشید خودروهای عجیب پلیس در تهران! اگر هنگام رانندگی در خیابانهای تهران با خودروهای عجیب و غریب پلیس با آرمها و علائم و تجهیزات غیر معمول مواجه شدید اصلا نگران نباشید Rating: 0

خودروهای عجیب پلیس در تهران!

خودروهای عجیب پلیس در تهران!

polic-didga.ir (1)

اگر هنگام رانندگی در خیابانهای تهران با خودروهای عجیب و غریب پلیس با آرمها و علائم و تجهیزات غیر معمول مواجه شدید اصلا نگران نباشید!

این روز ها شهروندان تهرانی شاهد وجود خودروهای پلیس دوربین دار در خیابانهای مرکزی تهران هستند که کمی به نظرشان عجیب به نظر می رسند، بر روی این خودروها دوربینی نصب شده و در حال گشت زنی در سطح شهر هستند که این قضیه با اظهار نظرهای مختلفی از سوی کاربران قرار گرفته است در ادامه صحت و سقم این موضوع را از زبان سردار سیدتیمور حسینی می خوانید.

این خودروها در خیابان های مرکزی شهر تهران و در کنار خودروهای پارک شده در حال گشت زنی بوده که این اقدام سبب برخی گمانه زنی ها در رابطه با شناسایی خودورهای بدون طرح ترافیک شده است.

polic-didga.ir (3)

خودروهای عجیب پلیس در تهران!

اما سردار سیدتیمور حسینی در رابطه با حضور خودروهای دوربین دار در سطح شهر به خبرنگار ما می گوید:«این خودروها برای ثبت سرعت غیرمجاز رانندگان متخلف فعالیت کرده و این طرح فعلا در محدوده اتوبان ها و خیابان های اصلی شهر تهران انجام خواهد شد.»
polic-didga.ir (2)

خودروهای عجیب پلیس در تهران!

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران همچنین ثبت جریمه طرح ترافیک و یا جریمه طرح زوج و فرد از سوی خودورهای دوربین دار را تکذیب کرده و می گوید:«این خودروها به سیستم استعلام خلافی مجهز بوده و گشت زنی این خودروها در حاشیه خیابان ها جهت رصد خودروهای پارک شده با تخلف بالا انجام می شود تا خودروهایی که میزان خلافی آن بیش از حد مجاز است را به پارکینگ منتقل کنند.»

  خودروهای عجیب پلیس در تهران!  خودروهای پلیس  پلیس راهور تهران بزرگ  تجهیزات جدید پلیس  خودروهای دوربین دار  خودروی پلیس دوربین دار  ماشین پلیس دوربین دار  انواع خودروهای پلیس  انواع ماشین پلیس  ماشین های پلیس عجیب و غریب  خودروی پلیس راهور  پلیس راهوار  پلیس راهور  ماشین راهور دوربین دار  تجهیز خودروهای پلیس به دوربین   خودروهای عجیب پلیس در تهران!  خودروهای پلیس  پلیس راهور تهران بزرگ  تجهیزات جدید پلیس  خودروهای دوربین دار  خودروی پلیس دوربین دار  ماشین پلیس دوربین دار  انواع خودروهای پلیس  انواع ماشین پلیس  ماشین های پلیس عجیب و غریب  خودروی پلیس راهور  پلیس راهوار  پلیس راهور  ماشین راهور دوربین دار  تجهیز خودروهای پلیس به دوربین   خودروهای عجیب پلیس در تهران!  خودروهای پلیس  پلیس راهور تهران بزرگ  تجهیزات جدید پلیس  خودروهای دوربین دار  خودروی پلیس دوربین دار  ماشین پلیس دوربین دار  انواع خودروهای پلیس  انواع ماشین پلیس  ماشین های پلیس عجیب و غریب  خودروی پلیس راهور  پلیس راهوار  پلیس راهور  ماشین راهور دوربین دار  تجهیز خودروهای پلیس به دوربین

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا