مجله تفر یحی آموزشی

موشک بالستیک ارتش یمن نیروگاه برق عربستان را شخم زد Reviewed by Momizat on . موشک بالستیک ارتش یمن نیروگاه برق عربستان را شخم زد نیروهای ارتش یمن همچنین امروز(یکشنبه) یک خودروی زرهی دیگر از نوع «برادلی» را در منطقه «الربوعه» در منطقه مرز موشک بالستیک ارتش یمن نیروگاه برق عربستان را شخم زد نیروهای ارتش یمن همچنین امروز(یکشنبه) یک خودروی زرهی دیگر از نوع «برادلی» را در منطقه «الربوعه» در منطقه مرز Rating: 0

موشک بالستیک ارتش یمن نیروگاه برق عربستان را شخم زد

موشک بالستیک ارتش یمن نیروگاه برق عربستان را شخم زد

نیروهای ارتش یمن همچنین امروز(یکشنبه) یک خودروی زرهی دیگر از نوع «برادلی» را در منطقه «الربوعه» در منطقه مرزی عسیر واقع در جنوب عربستان را هدف قرار دادند.
 

didga.irImage19265933

 
به گزارش سرویس بین‌الملل دیدگا از جام نیـوز، وبسایت شبکه خبری المسیره گزارش داد: یگان موشکی ارتش یمن و کمیته‌های مردمی وابسته به انصارالله بامداد امروز(یکشنبه) یک فروند موشک بالستیک میان برد را به سمت نیروگاه برق «الشقیق» در جازان واقع در جنوب عربستان شلیک کرد.
 

به گزارش المسیره، نیروهای ارتش یمن و انصارالله همچنین یک فروند موشک «الصرخه۳» را به سمت محل تجمع شبه نظامیان سعودی در پایگاه‎های «معسکر» و «علان» در جازان واقع در جنوب عربستان شلیک کردند.

 

یک منبع نظامی ارتش یمن به المسیره نت گفته که دو نظامی سعودی نیز امروز به دست تک تیراندازان ارتش یمن و کمیته های مردمی وابسته به انصارالله در پایگاه‌های «السرادح» و «الفریضه» در جازان از پای درآمدند.

 

نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی وابسته به انصارالله امروز(یکشنبه) یک خودروی زرهی دیگر از نوع «برادلی» را در منطقه «الربوعه» در منطقه مرزی عسیر واقع در جنوب عربستان را هدف قرار دادند.

 

منابع نظامی یمن می گویند که نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی وابسته به انصارالله امروز همچنین یک خودروی نظامی دیگر وابسته به عناصر «مزدور» سعودی را در منطقه «کهبوب» در باب المندب منهدم کردند.

 موشک بالستیک ارتش یمن جازان عربستان را شخم زد انواع موشکهای ایرانی حمله ارتش یمن به شهرهای عربستان حمله های هوایی عربستان سعودی به مردم یمن موشک بالستیک ارتش یمن انصارلله یمن کمیته های مردمی یمن نیروگاه برق الشقیق نیروگاه برق الشقیق معسکر علان السرادح الفریضه  موشک بالستیک ارتش یمن جازان عربستان را شخم زد انواع موشکهای ایرانی حمله ارتش یمن به شهرهای عربستان حمله های هوایی عربستان سعودی به مردم یمن موشک بالستیک ارتش یمن انصارلله یمن کمیته های مردمی یمن نیروگاه برق الشقیق نیروگاه برق الشقیق معسکر علان السرادح الفریضه  موشک بالستیک ارتش یمن جازان عربستان را شخم زد انواع موشکهای ایرانی حمله ارتش یمن به شهرهای عربستان حمله های هوایی عربستان سعودی به مردم یمن موشک بالستیک ارتش یمن انصارلله یمن کمیته های مردمی یمن نیروگاه برق الشقیق نیروگاه برق الشقیق معسکر علان السرادح الفریضه

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا