مجله تفر یحی آموزشی

آموزش ساخت سبد قشنگ با روزنامه باطله و کارتن+ تصاویر Reviewed by Momizat on . آموزش ساخت سبد قشنگ با روزنامه باطله و کارتن+ تصاویر آموزش ساخت سبد قشنگ با روزنامه باطله و کارتن+ تصاویر دیدگا: خلاقیت و نوآوری در خانه از شیرین ترین و جذاب تر آموزش ساخت سبد قشنگ با روزنامه باطله و کارتن+ تصاویر آموزش ساخت سبد قشنگ با روزنامه باطله و کارتن+ تصاویر دیدگا: خلاقیت و نوآوری در خانه از شیرین ترین و جذاب تر Rating: 0

آموزش ساخت سبد قشنگ با روزنامه باطله و کارتن+ تصاویر

آموزش ساخت سبد قشنگ با روزنامه باطله و کارتن+ تصاویر

۲
آموزش ساخت سبد قشنگ با روزنامه باطله و کارتن+ تصاویر
دیدگا: خلاقیت و نوآوری در خانه از شیرین ترین و جذاب ترین کارهاییه که میتونه به شما انرژی و شادی بده و یک عالمه حس خوب! شاید به نظر خیلی ساده باشه ولی واقعا اینهمه تاثیر داره! میتونید برای یکبار هم که شده امتحان کنید تا مسیر زندگی شما بطور کلی تغییر کنه!
با یک جعبه مقوایی و مقداری روزنامه باطله و روبان به همراه لوازم ساده دیگر کنار بگذارید تا بتوانید ساخت یک سبد زیبا با روزنامه را برای نگهداری وسایل خود بسازید.

آموزش تصویری ساخت سبد با روزنامه

استفاده از وسایلی که در خانه کاربردی ندارد و گوشه ای رها شده اند، می تواند انرژی بیشتری را به جریان بیندازد. از خلاقیت و هنر خود استفاده کنید و با ساخت وسایل کاربردی، دکوراسیون منزل خود را زیباتر کنید. با ما همراه باشید تا این ایده خودتان بسازید را در روزهای نزدیک عید به خانه بیاورید:

۵

آموزش ساخت سبد قشنگ با روزنامه باطله و کارتن+ تصاویر

وسایل لازم برای ساخت سبد با روزنامه

جعبه مقوایی

روزنامه باطله

رنگ اکریلیک یا اسپری رنگی

چسب چوب

اسپری فیکس کننده

پارچه

روبان

قلمو

چسب مایع

قیچی

۴

آموزش ساخت سبد قشنگ با روزنامه باطله و کارتن+ تصاویر

مرحله اول

در هر خانه ای جعبه های مقوایی بدون استفاده پیدا می شود. وقتی که وسیله ای می خرید، پیشنهاد می کنیم جعبه آن را نگه دارید تا سبد زیبایی برای نگهداری وسایل خود بسازید. در این مرحله آن را تمیز کنید.

مرحله دوم

تعدادی کاغذ یا روزنامه باطله بردارید. روزنامه ها را به صورت نوارهای باریک و چندلا برش دهید.

روزنامه های تازده را به صورت افقی و عمودی مانند تصویر قرار دهید

۶

آموزش ساخت سبد قشنگ با روزنامه باطله و کارتن+ تصاویر

مرحله سوم

تعدادی از این نوارها را به صورت افقی نصب کنید. مابقی برش های روزنامه را به صورت عمودی و به حالت حصیری یک در میان از نوارهای افقی رد کنید.

۳

مرحله چهارم

بعد از اتمام حصیر کاغذی تان، روی آن را با قلم مو چسب چوب بزنید تا مقاومت و استحکام آن بالا برود و آسیب نبیند. در غیر این صورت آسیب فیزیکی می تواند باعث پاره شدن روزنامه ها شود.

سبد با روزنامه

بعد از خشک شدن چسب چوب روی کار آن را رنگ بزنید

مرحله پنجم

با رنگی که در دسترس دارید روزنامه های چسب خورده را رنگ کنید. رنگ های اکریلیک این روزها تنوع رنگی بالایی دارند و حتما یکی از رنگ های جذاب مورد انتخاب شما قرار می گیرد. می توانید آنها را به شکل تیوپ یا سطل های کوچک تهیه کنید و با قلمو روزنامه ها را رنگ بزنید. همچنین می توانید از اسپری رنگی هم استفاده کنید که بصورت یکنواخت تری رنگ آمیزی کند ولی رنگ های اسپری اکریلیک محدودتر است.

مرحله ششم

با اسپری فیکس کننده تمام سطح رنگی را اسپری کنید تا با دستمال کشیدن، رنگ پاک نشود.

سبد با روزنامه

ساخت سبد با روزنامه باطله

مانند تصویر داخل سبدتان را پارچه ای زیبا به سلیقه خودتان قرار بدهید

مرحله هفتم

با کمی خلاقیت می توانید درون جعبه را با پارچه های رنگی زیبا بپوشانید تا سطح داخلی را بگیرد. اگر پارچه های اضافی در خانه دارید، بهترین انتخاب در این مرحله است. فقط به هماهنگی رنگی پارچه و رنگ سبد دقت کنید.

مرحله هشتم

با روبان های رنگی یا گیپوری سبد و پارچه را تزیین کنید. حال می توانید از هنر کاربردی خود لذت ببرید.

آموزش ساخت سبد قشنگ با روزنامه باطله و کارتن+ تصاویر  ترفند ساختن جعبه  کاردستی خانگی  ساختن جعبه با روزنامه و جعبه  ساختن جعبه با روزنامه  ساختن جعبه با کارتن و روزنامه  آموزش ساخت کاردستی  آموزش کاردستی با روزنامه  آموزش ساختن جعبه با روزنامه و کارتن  آموزش ساختن وسائل منزل با روزنامه  ایده های خلاقانه کاردستی  ایده های خلاقانه وسائل منزل

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا