مجله تفر یحی آموزشی

کودک بیماری که مثل هیولا غذا میخورد! Reviewed by Momizat on . کودک بیماری که مثل هیولا غذا میخورد! پژوهشگران درباره شیوع سندرم‌های ناشناخته و عجیب در دنیا هشدار می‌دهند که آخرین مورد آن یک کودک خردسال است که به دلیل سندرم کودک بیماری که مثل هیولا غذا میخورد! پژوهشگران درباره شیوع سندرم‌های ناشناخته و عجیب در دنیا هشدار می‌دهند که آخرین مورد آن یک کودک خردسال است که به دلیل سندرم Rating: 0

کودک بیماری که مثل هیولا غذا میخورد!

کودک بیماری که مثل هیولا غذا میخورد!

The-beautiful-girl-measures-a-demon-eating-Photos
پژوهشگران درباره شیوع سندرم‌های ناشناخته و عجیب در دنیا هشدار می‌دهند که آخرین مورد آن یک کودک خردسال است که به دلیل سندرم نادری که دارد هرگز احساس سیری نمی‌کند که خیلی بد است. یک کودک خردسال به نوعی بیماری نادر ژنتیکی دچار است به این نحوه که این کودک همواره گرسنه است و اشتهای زیادی برای خوردن غذا دارد.گفتنی است:این بیماری ژنتیکی نادر سندرم پرادرویلی نام دارد.
 
The-beautiful-girl-measures-a-demon-eating-Photos
بررسی‌ها نشان می‌دهند: افراد مبتلا به این بیماری علاوه بر مشکلات جسمانی به مشکلات روحی، روانی و اختلال در یادگیری نیز دچار می‌شوند.والدین این کودک که در بدو تولد به بخش مراقبت‌ ویژه نوزادان منتقل شده و با لوله تغذیه می‌شده امیدوار هستند که روزی درمان قطعی برای این بیماری پیدا شود.

کودک این خانواده هنوز به درستی نمی‌تواند راه برود و یا کلمه‌ای را بیان کند با وجود ۲۴ ماه از تولدش که این موضوع باعث تشخیص بیماری توسط پزشکان گردیده است.

هم‌اکنون نمونه‌های مشابه این کودک در دنیا در حال زیاد شدن است و پزشکان هنوز علت دقیق بروز آن را نمی‌دانند والدین این کودک امیدوار هستند که او در بزرگ‌سالی بتواند کنترل صحیحی روی نحوه غذا خوردن خود داشته باشد.

کودک بیماری که مثل هیولا غذا میخورد!X بیماری کودکانX بیماری نوزادانX بیماری خردسالانX کودک بیماری که مثل هیولا غذا میخورد! بیماری ژنتیکیX بیماری کودکان نوزادX بیماری سندرم پرادرویلیX گرسنگی کودکانX بیماری عجیب در کودکانX بیماری تغذیهX نگهداری از کودکانX روش جدید مراقبت از کودکانX سرماخوردگی کودکان و درمان عجیبX درمان گیاهی سرماخوردگیX بیماری های زمستانی کودکان سرفه های شدید کودکانX اسهال خونی در کودکانX سرطان در کودکانX درمان سرطان کودکانX انواع سرطانX اعتیاد در کودکان X کودک بیماری که مثل هیولا غذا میخورد!X بیماری کودکانX بیماری نوزادانX بیماری خردسالانX بیماری ژنتیکیX بیماری کودکان نوزادX بیماری سندرم پرادرویلیX کودک بیماری که مثل هیولا غذا میخورد! گرسنگی کودکانX بیماری عجیب در کودکانX بیماری تغذیهX نگهداری از کودکانX روش جدید مراقبت از کودکانX سرماخوردگی کودکان و درمان عجیبX درمان گیاهی سرماخوردگیX بیماری های زمستانی کودکان سرفه های شدید کودکانX اسهال خونی در کودکانX سرطان در کودکانX درمان سرطان کودکانX انواع سرطانX اعتیاد در کودکانکودک بیماری که مثل هیولا غذا میخورد!X بیماری کودکانX بیماری نوزادانX بیماری خردسالانX کودک بیماری که مثل هیولا غذا میخورد! بیماری ژنتیکیX بیماری کودکان نوزادX بیماری سندرم پرادرویلیX گرسنگی کودکانX بیماری عجیب در کودکانX بیماری تغذیهX نگهداری از کودکانX روش جدید مراقبت از کودکانX سرماخوردگی کودکان و درمان عجیبX درمان گیاهی سرماخوردگیX بیماری های زمستانی کودکان سرفه های شدید کودکانX اسهال خونی در کودکانX سرطان در کودکانX درمان سرطان کودکانX انواع سرطانX اعتیاد در کودکان X کودک بیماری که مثل هیولا غذا میخورد!X بیماری کودکانX بیماری نوزادانX بیماری خردسالانX بیماری ژنتیکیX بیماری کودکان نوزادX بیماری سندرم پرادرویلیX کودک بیماری که مثل هیولا غذا میخورد! گرسنگی کودکانX بیماری عجیب در کودکانX بیماری تغذیهX نگهداری از کودکانX روش جدید مراقبت از کودکانX سرماخوردگی کودکان و درمان عجیبX درمان گیاهی سرماخوردگیX بیماری های زمستانی کودکان سرفه های شدید کودکانX اسهال خونی در کودکانX سرطان در کودکانX درمان سرطان کودکانX انواع سرطانX اعتیاد در کودکان

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا