مجله تفر یحی آموزشی

انتشار عکسهای عروسی مداح اهل بیت(ع)+ تصاویر Reviewed by Momizat on . انتشار عکسهای عروسی مداح اهل بیت(ع)+ تصاویر تصاویر جشن و مراسم عروسی یک مداح اهل بیت و خودروی لوکس و گرافنقیمت اون حاشیه ساز شد! او طی چند سال اخیر در عرصه مداح انتشار عکسهای عروسی مداح اهل بیت(ع)+ تصاویر تصاویر جشن و مراسم عروسی یک مداح اهل بیت و خودروی لوکس و گرافنقیمت اون حاشیه ساز شد! او طی چند سال اخیر در عرصه مداح Rating: 0

انتشار عکسهای عروسی مداح اهل بیت(ع)+ تصاویر

انتشار عکسهای عروسی مداح اهل بیت(ع)+ تصاویر

۰٫۱۱۱۲۶۵۰۰۱۳۲۲۲۷۳۲۸۷_irannaz_com
تصاویر جشن و مراسم عروسی یک مداح اهل بیت و خودروی لوکس و گرافنقیمت اون حاشیه ساز شد!
او طی چند سال اخیر در عرصه مداحی شهرت قابل توجهی کسب کرده و بسیاری از شبکه های ماهواره ای مذهبی عرب زبان که به شیعیان وابسته است، از کلیپ های تصویری و مراسمی که وی در آن به مداحی پرداخته استفاده می کنند.
شیعه آنلاین: سید «أمین السیهاتی» از مداحان سرشناس اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در کشور عربستان سعودی است.

او طی چند سال اخیر در عرصه مداحی شهرت قابل توجهی کسب کرده و بسیاری از شبکه های ماهواره ای مذهبی عرب زبان که به شیعیان وابسته است، از کیلیپ های تصویری و مراسمی که وی در آن به مداحی پرداخته استفاده می کنند.

گفتنی است وی چندی پیش به دلیل انتقاد از وضعیت جاری در عربستان سعودی و فشارهایی که علیه شیعیان این کشور اعمال می شود، در تظاهرات معترضین حضور داشت و همین امر موجب شد که پس از پایان تظاهرات بلافاصله توسط نیروهای امنیتی رژیم آل سعود بازداشت و به محل نامعلومی منتقل شود.

او چند روز پس از بازداشت، با رایزنی و فشار چهره های سرشناس دینی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی شیعیان عربستان، آزاد شد.

مراسم ازدواج وی چند روز پیش در عید سعید غدیر به صورت کاملا سنتی و بر اساس اصول و عرف اهالی عربستان و در حسینیه امام حسین علیه السلام برگزار شد. سید «أمین السیهاتی» بیشتر مراسم مداحی خود را در این حسینیه برگزار می کند.

۰٫۱۱۱۸۹۷۰۰۱۳۲۲۲۷۳۲۸۷_irannaz_com ۰٫۱۱۰۹۰۲۰۰۱۳۲۲۲۷۳۲۸۷didga ۰٫۱۱۱۲۶۵۰۰۱۳۲۲۲۷۳۲۸۷_irannaz_com ۰٫۱۱۱۴۵۱۰۰۱۳۲۲۲۷۳۲۸۷_irannaz_com ۰٫۱۱۱۷۵۴۰۰۱۳۲۲۲۷۳۲۸۷_irannaz_com

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا