مجله تفر یحی آموزشی

افشای فساد اخلاقی مهدی فلاحتی و شخصیت کثیف مجری صدای آمریکا Reviewed by Momizat on . افشای فساد اخلاقی مهدی فلاحتی و شخصیت کثیف مجری صدای آمریکا دیدگا:  این روزها مهدی فلاحتی مجری صدای آمریکا روزهای پرکاری را پشت سر میگذارد...البته او حدود ۵ سال افشای فساد اخلاقی مهدی فلاحتی و شخصیت کثیف مجری صدای آمریکا دیدگا:  این روزها مهدی فلاحتی مجری صدای آمریکا روزهای پرکاری را پشت سر میگذارد...البته او حدود ۵ سال Rating: 0

افشای فساد اخلاقی مهدی فلاحتی و شخصیت کثیف مجری صدای آمریکا

افشای فساد اخلاقی مهدی فلاحتی و شخصیت کثیف مجری صدای آمریکا

دیدگا:  این روزها مهدی فلاحتی مجری صدای آمریکا روزهای پرکاری را پشت سر میگذارد…البته او حدود ۵ سال پیش هم بسیار پرکار بود. در آن روزها فلاحتی که برنامه روی خط صدای آمریکا را به همراه یکی از مجریان زن این شبکه اجرا می کرد، بیش از آنکه روی آنتن مشغول باشد، پشت صحنه برنامه مشغول تعرض و تجاوز به همکارش بود.
 
۱۹۲۹۱۹۹_۲۷۶ 
یکی مهمترین بخش‌های برنامه فلاحتی همین نگاه‌های او به دوربین است! البته همین نگاه‌ها در پشت دوربین نسبت به همکاران خانمش و دست‌درازی باعث قطع همکاری الهام ستاکی و اخراج چند تن دیگر برای سرپوش گذاشتن بر رسوایی اخلاقی او شد
 
 
 
درخواست‌های بی شرمانه فلاحتی هرچند مکررا با پاسخ منفی الهام ستاکی (همکار او در برنامه روی خط) همراه بود، اما او از پا ننشست و پیشنهادهای قهوه و ناهار و شام او رفته رفته به دست درازی‌ و تعرض تبدیل شد. تا جایی که همکار او ابتدا مجبور به ترک همکاری با او در آن برنامه شد و پس از عدم پیگیری مدیران صدای آمریکا، اقدام به شکایت رسمی از مهدی فلاحتی کرد.
 

 
 ۱۹۲۹۲۰۱_۷۶۶
الهام ستاکی قربانی تعرض و تجاوز، پس از شکایت، اخراج شد!
 
به گفته الهام ستاکی، با اعمال فشار مدیران صدای آمریکا (که به گفته ستاکی فضایی به شدت امنیتی در آن جاری است) پرونده شکایت او به جایی نرسید و به همراه دو مجری دیگر (از جمله جمشید چالنگی) که به نفع او شهادت داده بودند، از شبکه اخراج شدند.
 
فلاحتی که اکنون پرونده‌هایی مربوط به چندسال پیش رو مرور می‌کند، بد نیست درباره پرونده آن سال‌های خودش نیز توضیحاتی به مخاطبان برنامه اش بدهد که با آن خانم مجری چه کرد و چگونه با اعمال نفوذ مقامات بالاتر، پرونده مسکوت ماند و همه شاکیان و شاهدان اخراج شدند؛ به جز مهدی فلاحتی!

در ادامه فیلم افشاگری الهام ستاکی درباره تجاوز و تعرض از سوی مهدی فلاحتی را مشاهده می کنید.

 
 

 

 
۰۰:۰۰ ۰۷:۰۸
 

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا