مجله تفر یحی آموزشی

درمان قطعی ویار دوران بارداری ! Reviewed by Momizat on . ویار دوران بارداری چیزی هست که اکثر زنان باردار درگیرش هستند و معمولا باعث میشه که زنان باردار از زمین و زمان سیر بشن و دیگه هوس بارداری به سرشون نزنه...اما راه ویار دوران بارداری چیزی هست که اکثر زنان باردار درگیرش هستند و معمولا باعث میشه که زنان باردار از زمین و زمان سیر بشن و دیگه هوس بارداری به سرشون نزنه...اما راه Rating: 0

درمان قطعی ویار دوران بارداری !

ویار دوران بارداری چیزی هست که اکثر زنان باردار درگیرش هستند و معمولا باعث میشه که زنان باردار از زمین و زمان سیر بشن و دیگه هوس بارداری به سرشون نزنه…اما راهکار درمانش چیه؟

ba3691

 استفاده از داروی گل قند که ترکیبی از گل محمدی و عسل است برای رفع این مسئله پیشنهاد می‌شود.

خواص داروی گُل قند
مهدی برهانی، متخصص طب سنتی در ارتباط با دوران بارداری و رفع مشکلات ناشی از آن از طریق طب سنتی اظهار داشت: بهتر است مادران باردار هنگام بارداری از مصرف داروهای گیاهی و شیمیایی حدالامکان خودداری کنند و در صورت ضرورت حتما با پزشک خود مشورت داشته باشند.

با اشاره به اینکه تجویز داروهایی همچون آهن و اسید فولیک برای مادران باردار به دلیل فقر آهن و کم‌خونی توصیه می‌شود گفت: یکی از علل کم‌خونی می‌تواند جذب نامناسب آهن از طریق دستگاه گوارش باشد و در صورتی که بتوانیم این روند را تغییر بدهیم در درمان کم‌خونی به میزان زیادی موفق خواهیم بود.

برطرف کردن ویار بارداری با گل قند
این مشکل سبب کاهش تغذیه مناسب مادر شده و می‌تواند سبب ضعیف شدن مادر و جنین شود؛ لذا استفاده از داروی گل قند که ترکیبی از گل محمدی و عسل است برای رفع این مسئله پیشنهاد می‌شود. داروی گل قند در  داروخانه‌های کشور نیز موجود است.

گل قند ماده  اضافه‌ای که در معده سبب بروز ویار می شود را برطرف کرده و مادر با مصرف روزی ۲ قاشق مرباخوری گل قند می‌تواند از بروز این مشکل در خود جلوگیری کند؛ همچنین ممکن است مصرف این ماده از زردی نوزاد هنگام تولد نیز بکاهد.

منبع:farsnews.com

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا