مجله تفر یحی آموزشی

پزشک معروف تهرانی چرا دستگیر شد؟ Reviewed by Momizat on . پزشک معروف تهرانی چرا دستگیر شد؟ مدیر کل تعزیرات حکومتی استان البرز از دستگیری ۴ متهم یک مرکز بسته‌بندی عرقیجات و داروهای گیاهی خبر داد.   به گزارش دیدگا از جام پزشک معروف تهرانی چرا دستگیر شد؟ مدیر کل تعزیرات حکومتی استان البرز از دستگیری ۴ متهم یک مرکز بسته‌بندی عرقیجات و داروهای گیاهی خبر داد.   به گزارش دیدگا از جام Rating: 0

پزشک معروف تهرانی چرا دستگیر شد؟

پزشک معروف تهرانی چرا دستگیر شد؟

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان البرز از دستگیری ۴ متهم یک مرکز بسته‌بندی عرقیجات و داروهای گیاهی خبر داد.
  ۶۳۶۱۳۳۵۷۷۳۲۷۸۷۷۳۹۶

به گزارش دیدگا از جام جم آنلاین، علی اکبر مختاری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: در پی شکایات مردمی مبنی بر فعالیت غیر مجاز یک مرکز بسته‌بندی، بازرسان صنعت، معدن و تجارت به همراه مأموران نیروی انتظامی و تعزیرات از این مرکز بسته‌بندی عرقیجات و داروهای گیاهی بازرسی کردند.

وی با اشاره به اینکه مرکز شناسایی شده، بدون پروانه کسب و با مجوز جعلی اقدام به بسته‌بندی داروهای گیاهی می‌کرد، افزود: افرادی که در این مرکز فعالیت می‌کردند، تاریخ تولید کالاها را تغییر می‌دادند که در همین راستا ۴ تن از این افراد دستگیر شدند که یکی از متهمان این پرونده از پزشکان معروف طب سنتی تهران است که در فردیس کرج دستگیر شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان البرز در پایان گفت: در همین راستا پرونده تخلفاتی تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه تعزیرات، ارجاع شد و همچنین به دلیل جعل مجوز، پرونده ای هم تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع شد.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا