اظهار پشیمانی رابعه اسکویی از پیوستن به شبکه جم

رابعه اسکویی بازیگر زن ایرانی که چند وقت پیش اخبار و تصاویر و مصاحبه هایش در خصوص پیوستن به شبکه جم نقل محافل هنری و سینمایی بوده چند روزیست که اشهار پشیمانی کرده و خبر کناره گیری از این شبکه را رسانه ای کرده است.

خودش میگوید که گاهی انسان دیوانگی میکند. میگوید که خودش هم نمیداند چطور اقدام به چنین دیوانگی کرده و سابقه ۲۵ ساله بازیگری و هنری خود در ایران و نیز شهرت و محبوبیت نسبی که در ایران داشته را فدای چنین دیوانگی کرده… و امروز مصاحبه و گفتگوی تلفنی با رابعه اسکویی از صدای جمهوری اسلامی ایران منتشر شد. ظاهرا در حال حاضر در کشور ترکیه اقامت دارد و شنیده ها از احتمال بازگشت به ایران دارد اما اینکه خانوم اسکویی چقدر پلهای پشت سر را خراب کرده باید مورد بررسی قرار گیرد.

image65s

رابعه اسکویی که نسبت به سایر بازیگران ایرانی که به شبکه جم پیوستند در این شبکه کمتر دیده شد حضورش در این شبکه ابراز پشیمانی کرده است .

شبکه جم طبق بیان خود مسئولین شبکه جم، ترکیبی از حمایت سعودی ها و سازمان مجاهدین هست. به نوعی میتوان گفت که پول و سرمایه از سعودی ها و کار از مجاهدین و منافقین!

و باز هم بنا بر گفته های خود مسئولین شبکه جم، یکی از اهداف این شبکه، مسیحی سازی مردم ایران است ولی چند روزی هست که این شبکه بصورت مدام قرآن پخش می کند و وقتی جویای این مطلب می شویم متوجه شدیم که اخبرا یکی از شاهزاده های سعودی به درک واصل شده و این پخش قرآن بهمین دلیل می باشد.

بهرحال دلایل وابستگی سران این شبکه به سعودی ها بیشمار است و همچنین تعلق خاطر این شبکه به مجاهدین! حتی رییس این شبکه بصورت خانوادگی سالهایی را در پادگان اشرف سپری کرده و حتی پدرش در عملیات مرصاد کشته شده است!

بازیگران و کارگردانانی که از شبکه جم خارج می شوند دلیل اصلی این تصمیم را فساد جنسی بیش از حد سران و دست اندرکاران این شبکه عنوان می کنند!

خبر خارج شدن رابعه اسکویی از شبکه جم شاید بدترین خبر میان بازیگران مهاجرت کرده بود زیرا که رابعه اسکویی در تلویزیون و سینمای ایران نسبت به سایر بازیگران کشف حجاب کرده و مهاجرت کرده شناخته شده تر بود .

۴۳۶۸۶

شاید نامه سعید کریمیان مدیر شبکه جم یکی از دلایل رابعه اسکویی برای پشیمانی باشد .

چندی پیش نامه ای از سعید کریمیان منتشر شد که در آن به گونه ای از اخراج بازیگران ایرانی شبکه جم و عوامل ایرانی شبکه جم خبر داده میشد .