مجله تفر یحی آموزشی

حتی دیپلمات ها هم می توانند برقصند و رأی بیاورند! Reviewed by Momizat on . حتی دیپلمات ها هم می توانند برقصند و رأی بیاورند! دیدگا: در جامعه آمریکا و فرهنگ آمریکایی لودگی و لمپن بودن نه تنها زشت و قبیح نیست بلکه خیلی هم طرفدار دارد و ح حتی دیپلمات ها هم می توانند برقصند و رأی بیاورند! دیدگا: در جامعه آمریکا و فرهنگ آمریکایی لودگی و لمپن بودن نه تنها زشت و قبیح نیست بلکه خیلی هم طرفدار دارد و ح Rating: 0

حتی دیپلمات ها هم می توانند برقصند و رأی بیاورند!

حتی دیپلمات ها هم می توانند برقصند و رأی بیاورند!

دیدگا: در جامعه آمریکا و فرهنگ آمریکایی لودگی و لمپن بودن نه تنها زشت و قبیح نیست بلکه خیلی هم طرفدار دارد و حتی نامزدهای انتخابات برای جلب توجه بیشتر سعی میکنن در این امور از هم پیشی بگیرند. بهمین هیلاری کلینتون نامزد ریاست جمهوری آمریکا با رقصیدن قصد جمع کردن رای را دارد

این رسم جالب و عجیبی میان رئیس جمهوران آمریکا باب شده که برای ابراز صمیمیت با مردم شروع به رقصیدن میکنند و این موضوع را با رقص باراک اوباما با مجری زن مشهور آمریکا دیدیم تا امروز که هیلاری کلینتون هم حزبی اوباما نیز به رقصیدن با یک جوان سیاهپوست به نام دیجی استفن پرداخت .

اینطور که پیداست نمایندگان ریاست جمهوری آمریکا برای جمع کردن چند رای دست به هر کاری میزنند .

در زیر عکس رقص هیلاری کلینتون نامزد ریاست جمهوری آمریکا را مشاهده میفرمایید .

hillary_clinton_dance1-2

رقص هیلاری کلینتون با مردم و سیاه پوستان برای جلب نظر و توجه مردم آمریکا

Democratic presidential candidate Hillary Rodham Clinton, center, practices her dance moves with DJ Stephen "tWitch" Boss during a break in the taping of The Ellen DeGeneres Show, Tuesday, Sept. 8, 2015, at Rockefeller Center in New York. (AP Photo/Mary Altaffer)

Democratic presidential candidate Hillary Rodham Clinton, center, practices her dance moves with DJ Stephen “tWitch” Boss during a break in the taping of The Ellen DeGeneres Show, Tuesday, Sept. 8, 2015, at Rockefeller Center in New York. (AP Photo/Mary Altaffer)

hillary_clinton_dance2-1

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا