مجله تفر یحی آموزشی

دختر ایرانی که در مسابقات مردان آهنین شرکت کرد! Reviewed by Momizat on . دختر ایرانی که در مسابقات مردان آهنین شرکت کرد! دختر ایرانی موفق شد از خط پایان مسابقات دشوار مردان آهنین در جزیره هاوایی عبور کند.   به گزارش دیدگا به نقل از ت دختر ایرانی که در مسابقات مردان آهنین شرکت کرد! دختر ایرانی موفق شد از خط پایان مسابقات دشوار مردان آهنین در جزیره هاوایی عبور کند.   به گزارش دیدگا به نقل از ت Rating: 0

دختر ایرانی که در مسابقات مردان آهنین شرکت کرد!

دختر ایرانی که در مسابقات مردان آهنین شرکت کرد!

دختر ایرانی موفق شد از خط پایان مسابقات دشوار مردان آهنین در جزیره هاوایی عبور کند.
  ۶۳۶۱۱۷۰۷۹۱۸۸۰۸۵۵۰۷

به گزارش دیدگا به نقل از تابناک ،شیرین گرامی تنها ورزشکار تریاتلون زن ایرانی در مسابقات ورزش سه گانه، شنبه ۱۷ مهر در هاوایی به میدان رفت. شیرین گرامی در حالی با حجاب کامل اسلامی در رقابت آیرون من (مردان آهنین) شرکت کرد که به جز سختی شنای ۳ کیلومتر و ۸۰۰ متر، دوچرخه سواری ۱۷۹ کیلومتر و دوی ۴۲ کیلومتر، با هوای بالای ۳۰ درجه و بادهایی به سرعت ۶۵ کیلومتر بر ساعت هم مبارزه کرد و در کمال تعجب بسیاری موفق شد از خط پایان این مسابقات عبور کند.

او که ساکن لندن است در تماس با فدراسیون ترایتلون ایران درخواست داده بود تا نماینده ایران باشد که این درخواست در ابتدا با مخالفت روبرو شد. او در ادامه با جلب توافق فدراسیون ورزش های سه گانه ایران موفق شد با حجاب اسلامی، به عنوان نماینده ایران در این رقابت ها شرکت کند.

این رقابت که از سال ۱۹۷۸ و زیر نظر فدراسیون جهانی سه گانه برگزار می‌شود، به عنوان سنگین‌ترین رقابت ورزشی رسمی جهان شناخته می‌شود. ‘جان فردنو’ نماینده آلمان در این دوره از رقابت‌ها با رکورد ۸ ساعت و ۶ دقیقه و ۳۰ ثانیه اول شد.

۶۳۶۱۱۷۰۷۹۴۳۲۸۳۰۸۶۹

دختر ایرانی در مسابقه مردان‌ آهنین‌ جزیره‌ هاوایی

  ۶۳۶۱۱۷۰۷۹۱۸۸۰۸۵۵۰۷

شیرین گرامی در مسابقه مردان‌ آهنین‌ جزیره‌ هاوایی

  shirin1

شیرین گرامی در مسابقه مردان‌ آهنین‌ جزیره‌ هاوایی

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا