مجله تفر یحی آموزشی

شاهزاده سعوی آیا یک میسترس است؟ Reviewed by Momizat on . شاهزاده سعوی آیا یک میسترس است؟ دیدگا: شاهزاده سعودی که بدجوری احساس میسترس بودن بهش دست داده به یه مرد فرانسوی دستور داد که پاهاش رو ببوسه ولی مرد فرانسوی از ا شاهزاده سعوی آیا یک میسترس است؟ دیدگا: شاهزاده سعودی که بدجوری احساس میسترس بودن بهش دست داده به یه مرد فرانسوی دستور داد که پاهاش رو ببوسه ولی مرد فرانسوی از ا Rating: 0

شاهزاده سعوی آیا یک میسترس است؟

شاهزاده سعوی آیا یک میسترس است؟

دیدگا: شاهزاده سعودی که بدجوری احساس میسترس بودن بهش دست داده به یه مرد فرانسوی دستور داد که پاهاش رو ببوسه ولی مرد فرانسوی از اینکار امتناع کرد و بهمین دلیل توسط محافظ این شاهزاده مورد اصابت گلوله قرار گرفت!
dd3a0af7f69cd7d5054c2ff0aa7b8e5b-funigma-com
یک نشریه فرانسوی نوشته است که حصه تنها دختر سلمان شاه سعودی است. شاه سعودی ۵ پسر دارد و دخترش حصه در سال ۱۹۷۴ به دنیا آمده است. حصه به محافظ مسلح گفته است: تو باید این سگ را بکشی، او لیاقت زنده ماندن را ندارد.
 

jamnewsimage07560172

 

به گزارش دیدگا، دختر شاه عربستان سعودی پس از آنکه به یکی از محافظانش دستور قتل یک نقاش و طراح داخلی را داده، از شهر پاریس گریخته است.

 روزنامه دیلی میل انگلیس نوشته است:  شاهزاده حصه ۴۲ ساله با سوء استفاده از مصونیت سیاسی خود به یکی از محافظانش دستور داده است تا یک نقاش و طراح داخلی فرانسوی را به ضرب گلوله از پا درآورد. شاهزاده حصه به محافظ مسلح گفته است: تو باید این سگ را بکشی، او لیاقت زنده ماندن را ندارد.

ولی این محافظ که نامش فاش نشده است، در شهر پاریس بازداشت شده است. این محافظ تحت بازجویی و تحقیقات مجرمانه قرار گرفته است و به جرم های مختلفی از جمله اعمال خشونت با اسلحه گرم، آدم ربایی و کمک به آدم ربایی متهم شده است.

این محافظ ۵۳ ساله در صورت اثبات اتهاماتش به زندان محکوم خواهد شد. وی گفته است که ۲۶ سپتامبر به دستور شاهزاده سعودی یک طراح و نقاش فرانسوی را به قتل رسانده است.

شاهزاده سعودی به این مرد فرانسوی دستور داده است تا پاهایش را ببوسد. شاهزاده حصه در دادگاه حضور پیدا نکرده و بر این مساله تاکید داشته است که هیچ کار اشتباهی را مرتکب نشده است.

یک نشریه فرانسوی نوشته است که حصه تنها دختر سلمان شاه سعودی است. شاه سعودی ۵ پسر دارد و دخترش حصه در سال ۱۹۷۴ به دنیا آمده است.

شاهزاده سعودی این طراح فرانسوی را متهم کرده است که قصد داشته عکس هایی را که برای طراحی داخلی از آپارتمانش گرفته به خبرگزاری و رسانه ها بفروشد.

حصه ظاهرا از پاریس فرار کرده ولی محافظ وی توسط پلیس بازداشت شده است.

منبع: تسنیم

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا