مجله تفر یحی آموزشی

ازدواج چندش آور شیوا صفایی مدل معروف زیبایی با مرد عرب پولدار + تصاویر Reviewed by Momizat on . ازدواج کثیف شیوا صفایی مدل معروف زیبایی با مرد عرب پولدار + تصاویر دیدگا: اخیر اخبار و تصاویر یک دختر ایرانی که در زمینه مدلینگ که چند ساله خیلی مد شده با یک مر ازدواج کثیف شیوا صفایی مدل معروف زیبایی با مرد عرب پولدار + تصاویر دیدگا: اخیر اخبار و تصاویر یک دختر ایرانی که در زمینه مدلینگ که چند ساله خیلی مد شده با یک مر Rating: 0

ازدواج چندش آور شیوا صفایی مدل معروف زیبایی با مرد عرب پولدار + تصاویر

ازدواج کثیف شیوا صفایی مدل معروف زیبایی با مرد عرب پولدار + تصاویر

دیدگا: اخیر اخبار و تصاویر یک دختر ایرانی که در زمینه مدلینگ که چند ساله خیلی مد شده با یک مرد عرب ثروتمند در خبرها پخش شده که تصور میشه این دو شخص بیشتر در حال به رخ کشیدن ثروت این فرد عرب هستند و با این فاصله سنی و وضعیت عجیب و غریبشون هم بدجوری ژست خوشبختی به خودشون میگیرن… دیدگا این سفارش رو به مخاطبین عزیز داره که بهیچ وجه گول این ظاهرسازیا رو نخورن و ذهنشون رو درگیر این ثروت و رنگ و لعاب و زیباییهای ظاهری نکنند و به زندگی سالم خودشون برسن… اینام برای خودشون یه عالمه بدبختی دارن… اینکه صبح از خواب بیدار بشی و راه سرویس بهداشتی رو تو یه قصد چند هزار متری گم کنی و یا نتونی تصمیم بگیری که با کدوم ماشین گرون قیمت بری و به کجا سفر کنی و یا خیلی دغدغه های اینطوری دیگه که میتونه زندگی رو براتون زهر مار کنه!

۳
شیوا صفایی مانکن ایرانی که به عنوان مدلینگ برندهای خارجی فعالیت می کند با میلیاردر عرب ” محمد حدید” پدر مدل مشهور جی جی حدید ازدواج کرد.

 انتشار تصاویری از قصر مجلل و مشترک شیوا صفایی مانکن ایرانی و محمد حدید میلیاردر عرب توجه همه را به این زوج مشهور جلب کرده است به همین دلیل فرصت را غنیمت شمردیم تا با معرفی مختصر شیوا صفایی در زندگی شخصی او و همسرش محمد حدید سرکی بکشیم.

بیوگرافی شیوا صفایی:

 شیوا صفایی در ۱۲ ژوئن سال ۱۹۹۰ در ایران متولد شد اما در نروژ بزرگ شده است . وقتی که او نوزده ساله بود، با خانواده اش به کالیفرنیا مهاجرت کرد شیوا صفایی ۱۷۲ سانتی متر قد و وزنش ۶۲ کیلوگرم است .او دو برادر دارد که هر دوی آنها مربی بدنساز و فیتنس هستند .وی هم اکنون در لس آنجلس آمریکا زندگی میکند . او در فضای مجازی ۵۰۱K دنبال کننده دارد.او در حال حاضر در یک سرمایه گذاری جدید است که شامل محصولات آرایشی و زیبایی است.او با عشق خود که پدر جی جی حدید بود در یکی از رستوران های لس آنجلس آشنا شد . البته میگن که عشق جدید او است!

 %d8%b4%db%8c%d9%88%d8%a7-%d8%a8%d9%81%d8%a7%db%8c%db%8c

عکس شیوا صفایی مانکن ایرانی همسر سوم محمد حدید میلاردر

%d8%b4%db%8c%d9%88%d8%a7-%d8%b5%d9%81%d8%a7%db%8c%db%8c

تصویر شیوا صفایی همسر پدر جی حی حدید

۳۵

عکس جدید شیوا صفایی و محمد حدید

۶

محمد حدید همسر شیوا صفایی درکنار دخترش جی جی حدید ودیگر فرزندانش

ماجرای آشنایی و ازدواج شیوا صفایی و محمد حدید

محمد حدید یکی از عرب های ثروتمند می باشد که ۶۷ سال سن دارد.حدید اصلیتی اردنی دارد اما سال ها قبل به آمریکا مهاجرت کرده و آنجا زندگی می کند.نکته جالب درمورد محمد حدید همسر ایرانی اش می باشد البته سومین همسرش! این مرد ثروتمند تاکنون ۳ بار ازدواج کرده است که حاصل آن دو فرزند می باشد که هردو در دنیای مد مشغول فعالیت می باشند.سال ۲۰۱۴ محمد حدید با شیوا صفایی دختر ایرانی آشنا شده و ازدواج می کنند.

۷

محمد حدید و همسر ایرانی اش شیوا صفایی

۸

شیوا صفایی مانکن ایرانی در خانه اش

%d9%87%d8%ae

شیوا صفایی همسر محمد حدید مرد ثروتمند عرب

تصاویر دکوراسیون داخلی خانه مجلل شیوا صفایی و همسر میلیاردرش محمد حدید

محمد حدید در قصر ۴ هزار و ۵۰۰ متر مربعی همراه با نامزد ایرانی اش “شیوا صفایی” زندگی می کند. مجله “هارپر بازار” با هدف نشان دادن طراحی داخلی این خانه،آن را بیشتر یک موزه توصیف کرد تا یک خانه! در این خانه مجلل واقع در لس آنجلس بسیاری از دکوراسیون آن از مراکش ،ترکیه ،اندونزی ،چین و دیگر نقاط دنیا خریداری شده است.

 ۳۴

۵۴

۲۱ ۹۸ ۵۴۸ ۷۶ ۶۷۶

دکوراسیون داخلی خانه شیوا صفایی و محمد حدید

شیوا صفایی , تصاویر قصر مجلل مانکن ایرانی و محمد حدید

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا