مجله تفر یحی آموزشی

درست کردن سیب زمینی به سبک فست فودها Reviewed by Momizat on . درست کردن سیب زمینی به سبک فست فودها   دیدگا: سیب زمینی شاید در دسترس ترین ماده غذاییه که همیشه میشه روش حساب کرد. در این مطلب میخوایم یه سبک حرفه ای برای درست درست کردن سیب زمینی به سبک فست فودها   دیدگا: سیب زمینی شاید در دسترس ترین ماده غذاییه که همیشه میشه روش حساب کرد. در این مطلب میخوایم یه سبک حرفه ای برای درست Rating: 0

درست کردن سیب زمینی به سبک فست فودها

درست کردن سیب زمینی به سبک فست فودها

 

دیدگا: سیب زمینی شاید در دسترس ترین ماده غذاییه که همیشه میشه روش حساب کرد. در این مطلب میخوایم یه سبک حرفه ای برای درست کردن سیب زمینی به شما آموزش بدیم.

۱۰۱۰۷۸۱_۷۲۰

ابتدا ۶ عدد سیب زمینی بزرگ را انتخاب کنید، پوست بگیرید و در حلقه های ۱۰ میلیمتری اسلایس کنید. سپس حلقه ها را به شکل خلال ببرید.

۱۰۱۰۷۸۲_۳۹۴

سیب زمینی ها را داخل قابلمه بریزید. مقداری آب را جداگانه بجوشانید و در قابلمه بریزید تا روی سیب زمینی ها را بپوشاند. درب قابلمه را ببندید و چند ساعت بگذارید بماند. می توانید صبح که از خانه بیرون می روید این کار را انجام دهید و هنگام برگشت به خانه باقی آن را انجام دهید.

۱۰۱۰۷۸۳_۳۴۴

۱۰۱۰۸۰۴_۲۲۳

پس از بازگشت به خانه کمی روغن داخل سینی فر بریزید. فر را روی دمای ۲۰۰ درجه سانتیگراد گرم کنید. سپس روغن را داخل فر قرار دهید تا ذوب شود. سیب زمینی ها را آبکشی کرده و روی یک دستمال تمیز بریزید تا خشک شود.

۱۰۱۰۷۸۴_۸۷۶

۱/۳ پیمانه آرد، نمک و فلفل و یک قاشق چای خوری ادویه را با هم ترکیب کنید و روی سیب زمینی ها بریزید.

۱۰۱۰۷۸۵_۵۷۸

۱۰۱۰۷۸۶_۱۴۱

سیب زمینی ها روی روغن داخل سینی بریزید و پشت و رو کنید تا تمام سیب زمینی ها کاملا چرب شوند. سپس به مدت ۱۵ دقیقه داخل فر قرار دهید. سپس سیب زمینی ها را پشت و رو کنید و دوباره به مدت ۱۵ دقیقه در فر قرار دهید. سپس فر را روی مود گریل با دمای ۲۵۰ درجه سانتیگراد قرار دهید و سینی را در طبقه بالاتر بگذارید تا سیب زمینی ها ترد و قهوه ای رنگ شوند.

سیب زمینی سرخ شده فست فودی

پس از این که سیب زمینی ها طلایی شدند آن ها را از فر بیرون بیاورید و روی دستمال کاغذی بریزید تا روغن اضافی آن گرفته شود.

۱۰۱۰۷۸۸_۹۸۲

می توانید این سیب زمینی ها را همراه کیک ماهی یا ناگت ماهی به اضافه کمی سس مایونز میل کنید.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا