مجله تفر یحی آموزشی

مقتول با زنم رابطه داشت، او را کشتم! Reviewed by Momizat on . مقتول با زنم رابطه داشت، او را کشتم! دیدگا: بسیاری از حوادث جنایی زائیده تخیلات و توهمات اشخاص هست و گاهی ذهنیت های منفی و بک گراندهای ذهنی افراد...مردی که بخاط مقتول با زنم رابطه داشت، او را کشتم! دیدگا: بسیاری از حوادث جنایی زائیده تخیلات و توهمات اشخاص هست و گاهی ذهنیت های منفی و بک گراندهای ذهنی افراد...مردی که بخاط Rating: 0

مقتول با زنم رابطه داشت، او را کشتم!

مقتول با زنم رابطه داشت، او را کشتم!

دیدگا: بسیاری از حوادث جنایی زائیده تخیلات و توهمات اشخاص هست و گاهی ذهنیت های منفی و بک گراندهای ذهنی افراد…مردی که بخاطر خیانت همسرش به وی و داشتن رابطه پنهانی دست به جنایت زده است می گوید، نباید اعدام شود. و گفته های وی در دادگاه بازتاب زیادی داشت. برخی از کاربران گفته های وی را تایید کردند و برخی دیگر او را محکوم کردند که نباید خودش تصمیم به انتقام می گرفت. شما هم می توانید با خواندن این گزارش نظرات خود را برایمان بفرستید.
  ۶۳۶۱۰۷۵۹۵۳۵۸۱۷۵۶۷۱

به گزارش دیدگا به نقل از رکنا ، این مرد وقتی برای خرید از خانه خارج شد در برابر مردی که تصور می کرد با همسرش رابطه پنهانی دارد روبرو شد و با چاقو وی را به قتل رساند.

عامل جنایت، شامگاه پنجم اردیبهشت سال ۹۳ برای خرید نان از خانه بیرون رفته بود که با مردی درگیر شد وپس از کشتن او با ضربات چاقو از محل جنایت گریخت. سعید – متهم به قتل – پس از ۱۰ ماه فرار به‌ خاطر عذاب وجدان خود را به پلیس معرفی کرد وقتل را پذیرفت.

وی در جریان محاکمه پس از اقرار به جنایت، به قضات دادگاه گفت: «یک ماه پیش از قتل متوجه شده بودم رضا -مقتول- برای همسرم مزاحمت ایجاد می‌کند. ضمن اینکه احساس می‌کردم همسرم با این فرد ارتباط دارد. تا اینکه روز حادثه در پاکدشت ‌به طور اتفاقی رضا را دیدم و با هم درگیر شدیم. بعد هم با ضربات چاقو او را به قتل رساندم.

قاضی اصغرعبدالهی رئیس شعبه چهارم دادگاه کیفری ومستشارانش پس ازرسیدگی به پرونده، سعید را با توجه درخواست اولیای دم، به قصاص محکوم کردند.

بنابه این گزارش،قاتل پس از صدور حکم قصاص در اعتراض به این رای ادعا کرده مقتول با همسرش رابطه داشت و بخاطر مهدورالدم بودن باید کشته می شد و مجازات اعدام وی اشتباه است.

با این اعتراض پرونده به دیوانعالی کشور ارجاع داده شد تا قضات با بررسی تخصصی تر تصمیم نهایی را بگیرند.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا