مجله تفر یحی آموزشی

وقتی مدل زیبایی در سیاست آمریکا جنجالی می شود! Reviewed by Momizat on . وقتی مدل زیبایی در سیاست آمریکا جنجالی می شود! به گزارش دیدگا از جام جم آنلاین،‌ترامپ در قالب یک نزاع کلامی در شبکه اجتماعی توییتر ضمن ابراز انزجار نسبت به این وقتی مدل زیبایی در سیاست آمریکا جنجالی می شود! به گزارش دیدگا از جام جم آنلاین،‌ترامپ در قالب یک نزاع کلامی در شبکه اجتماعی توییتر ضمن ابراز انزجار نسبت به این Rating: 0

وقتی مدل زیبایی در سیاست آمریکا جنجالی می شود!

وقتی مدل زیبایی در سیاست آمریکا جنجالی می شود!

ima45ges

به گزارش دیدگا از جام جم آنلاین،‌ترامپ در قالب یک نزاع کلامی در شبکه اجتماعی توییتر ضمن ابراز انزجار نسبت به این هنرپیشه، مجری تلویزیونی و ملکه زیبایی جهان، از کاربران خواسته به سابقه خانم ماچادو و “نوارهای ویدئویی مستهجن” او رجوع کنند.

توییت‌هایی که بسیاری آن را “ضدزن و جنسیتی” خوانده‌اند و هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها در پاسخی به توییت آقای ترامپ، این اظهارات را “بیمارگونه” ارزیابی کرده است.

آلیشیا ماچادو که در چند ماه گذشته از منتقدان آقای ترامپ بوده، دوشنبه گذشته به عنوان یکی از حامیان هیلاری کلینتون در جمع تماشاگران نخستین مناظره این دو رقییب اصلی انتخابات امسال نشست.

مردم آمریکا ترامپ را علاوه بر کسب و کار میلیارد دلاری او در ساخت و ساز و هتل‌داری، با حضورش در تلویزیون به عنوان تهیه کننده و گاه مجری می‌شناسند

ترامپ که این مجادله توییتری را در ساعات اولیه بامداد امروز شخصا دنبال می‌کرد، در توییتی دیگر مدعی شد که کلینتون با کمک به آلیشیا ماچادو برای شهروند آمریکا شدن، او را برای استفاده در مناظره دوشنبه پیش بینی کرده بود.

آلیشیا ماچادو که متولد ونزوئلاست، ماه مه گذشته، بعد از سالها زندگی و کار در آمریکا شهروند این کشور شد.

ind54ex

image5s

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا