مجله تفر یحی آموزشی

تمام اروپا بر علیه رونالدو / عکس Reviewed by Momizat on . همه قشنگی فوتبال به بازیکنای معروف و چهره ای محبوبشه... حالا شاید این چهره ها همچین بازی خوبی هم نداشته باشن ولی به لطف مافیا و رسانه ها معروف میشن و طرفدارهای همه قشنگی فوتبال به بازیکنای معروف و چهره ای محبوبشه... حالا شاید این چهره ها همچین بازی خوبی هم نداشته باشن ولی به لطف مافیا و رسانه ها معروف میشن و طرفدارهای Rating: 0

تمام اروپا بر علیه رونالدو / عکس

همه قشنگی فوتبال به بازیکنای معروف و چهره ای محبوبشه… حالا شاید این چهره ها همچین بازی خوبی هم نداشته باشن ولی به لطف مافیا و رسانه ها معروف میشن و طرفدارهای متعصبی پیدا میکنن…

به گزارش “ورزش سه”، وقتی مرحله نهایی یورو ۲۰۱۶ قرعه کشی شد، بسیاری با توجه به هم گروه شدن پرتغال با تیم هایی چون اتریش، ایسلند و مجارستان، برای صعود رونالدو و یارانش به یک هشتم نهایی شانس بسیار بالایی متصور شدند. برخی حتی رونالدو را آقای گل این تورنمنت می دانستند اما اینچنین نشده و پرتغال پس از دو تساوی برابر ایسلند و اتریش، در رده سوم گروهش قرار دارد و رونالدو هم هنوز موفق به گلزنی نشده است. او مقابل اتریش یک پنالتی را هم از دست داد.

 

۰۱۱۲۰۸۳۳

 

انتقادات از فوق ستاره رئال همچنان ادامه دارد بطور نمونه، ماتیاس بروگلمان در ستون خود در نشریه آلمانی بیلد نوشته است:” مسی راه رسیدن به موفقیت با تیم ملی را به رونالدو نشان خواهد داد. هرچقدر مسی در آرژانتین درخشیده و با زدن ۴ گل کمک کرده تیمش در کوپا آمریکا به نیمه نهایی رسیده و شانس اول قهرمانی باشد، رونالدو نتوانسته با پرتغال در یورو ۲۰۱۶ با وجود گروه متوسطی که در آن قرار دارد بدرخشد. او بار دیگر نشان داده است که در تورنمنت های بزرگ با پرتغال، قدرت غلبه بر فشارهای بالای موجود را ندارد؛ برعکس رئال که به سبب ستارگان زیادش، او می تواند این فشارها را مدیریت کند.

 

Portugal's forward Cristiano Ronaldo reacts after he missed to score a penalty during the Euro 2016 group F football match between Portugal and Austria at the Parc des Princes in Paris on June 18, 2016. / AFP / MARTIN BUREAU        (Photo credit should read MARTIN BUREAU/AFP/Getty Images)

 

نشریه سان نیز در گزارشی ویژه در مورد رونالدو اشاره کرده است که او بدترین رکورد را در یورو از حیث زدن ضربات کاشته دارد و حتی نمی تواند پنالتی خود را گل کند. سان توصیه کرده است که رونالدو باید بیشتر روی زدن پنالتی ها تمرین کند.  این نشریه به روی نوک پا ایستادن رونالدو در عکس تیمی پرتغال نیز اشاره کرده و او را بازیکنی متکبر و مغرور دانسته که دوست دارد تحت هر شرایطی حتی در رئال، بلندتر از همه دیده شود.

 

۰۱۱۲۰۷۹۵

 

لاونگواردیا چاپ بارسلون نیز نوشته است که در یورو، همه چهره واقعی رونالدو را دیده اند. دوربین ها وقتی روی او زوم می کنند، عصبانیت، استرس و درماندگی چیزی است که از چهره او می توان دریافت و همین مساله به کل تیم پرتغال تسری پیدا کرده است. رونالدو در زمین خودخواه و مغرور است و با این شیوه رفتاری خود، در حال ضربه زدن به کیفیت پرتغال و بازی گروهی این تیم است.

 

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا