مجله تفر یحی آموزشی

زن شوهر داری که بعد از دعوای خانوادگی خود را حلق آویز کرد! Reviewed by Momizat on . زن شوهر داری که بعد از دعوای خانوادگی خود را حلق آویز کرد! به گزارش دیدگا از رکنا، ساعت ۲۰ و ۵دقیقه شب گذشته یک مورد مرگ مشکوک در یک منزل مسکونی در خیابان حر در زن شوهر داری که بعد از دعوای خانوادگی خود را حلق آویز کرد! به گزارش دیدگا از رکنا، ساعت ۲۰ و ۵دقیقه شب گذشته یک مورد مرگ مشکوک در یک منزل مسکونی در خیابان حر در Rating: 0

زن شوهر داری که بعد از دعوای خانوادگی خود را حلق آویز کرد!

زن شوهر داری که بعد از دعوای خانوادگی خود را حلق آویز کرد!

۶۳۵۶۶۵۳۷۸۲۸۶۷۰۹۳۶۲

به گزارش دیدگا از رکنا، ساعت ۲۰ و ۵دقیقه شب گذشته یک مورد مرگ مشکوک در یک منزل مسکونی در خیابان حر در شهرک شهید رجایی مشهد به ماموران پلیس اعلام شد.

بعد از هماهنگی های به عمل آمده ماموران کلانتری شهید رجایی در محل حاضر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند.

جوانی که در محل وقوع حادثه حضور داشت به ماموران اعلام کرد: برادرم احمد نام داشت و ۳۰ساله بود با همسرش معصومه ۲۶ ساله مشکلات خانوادگی زیادی داشتند و گویا به علت همین مشکلات نیز به زندگی خود پایان داده و خود را دار زده اند. در بررسی ها مشخص شد پای چپ مرد جوان نیز چندی پیش در تصادف قطع شده بود.

سپس بازپرس کشیک در محل حادثه حضور بهم رساند. در بررسی های اولیه مشخص شد هیچ گونه آثار ضرب و شتمی در بدن این زوج وجود ندارد. سپس با دستور بازپرس اجساد به پزشکی قانونی انتقال یافتند.

کاراگاهان مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی تحقیقات خود را برای حل این معادله مجهول مرگ این زوج جوان آغاز کردند.تحقیقات دراین باره ادامه دارد.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا