مجله تفر یحی آموزشی

پرونده اختلاف و جدایی بردپیت و آنجلینا جولی Reviewed by Momizat on . پرونده اختلاف و جدایی بردپیت و آنجلینا جولی دیدگا: این دو نفر اونقدر بهم میان که کسی باور نمیکنه اینا از هم جدا بشن! اصلا بعدش قراره با کی ازدواج کنن؟ اصلا بازم پرونده اختلاف و جدایی بردپیت و آنجلینا جولی دیدگا: این دو نفر اونقدر بهم میان که کسی باور نمیکنه اینا از هم جدا بشن! اصلا بعدش قراره با کی ازدواج کنن؟ اصلا بازم Rating: 0

پرونده اختلاف و جدایی بردپیت و آنجلینا جولی

پرونده اختلاف و جدایی بردپیت و آنجلینا جولی

دیدگا: این دو نفر اونقدر بهم میان که کسی باور نمیکنه اینا از هم جدا بشن! اصلا بعدش قراره با کی ازدواج کنن؟ اصلا بازم قصد ازدواج دارن؟ اینهمه سوال خاله زنکی رو حتما دنبال کنید تا کنجکاویتون رو کمی ارضا کنید! اصلا به ما چه!

۴۳۴۹۵_۵۹۱

پرونده طلاق آنجلینا جولی و برد پیت

آنجلینا جولی و برد پیت، زوج مشهور هالیوودی تصمیم به طلاق از یکدیگر گرفته‌اند. آن‌ها بعد از زندگی مشترک در این سال‌ها و سرپرستی ۶ فرزند، حال قصد جدایی دارند. یک منبع نزدیک به این زوج اظهار داشته که هر دو طرف می‌خواهند از یکدیگر جدا شوند.

این منبع گفت : ” این جدایی نیز مانند بسیاری از طلاق‌های افراد معروف است”

روز سه شنبه برد پیت در بیانیه ای به سی ان ان گفت: “من بسیار غمگین هستم، اما آنچه اهمیت بیشتری دارد، راحتی بچه‌های ما است “. “من از مطبوعات می خواهم با مهربانی که نسبت به فرزندان ما دارند در طول این زمان فضا را به چالش نکشند. “

آنجلینا جولی هم همیشه در جهت منافع و محافظت از کودکان خود تلاش کرده است. Geyer Kosinski مدیر جولی گفت: از درک افراد برای حفظ حریم خصوصی در این زمان قدردانی می کند.

در سال ۲۰۱۴ برد پیت و آنجلینا جولی با هم ازدواج کردند، اما رابطه و آشنایی آن‌ها به سال ۲۰۰۴ زمانی که آن دو در فیلم آقا و خانم اسمیت بازی می‌کردند بازمی‌گردد.در آن زمان برد پیت با جنیفر آنیستون ازدواج کرده بود ولی در سال ۲۰۰۵ آن‌ها تصمیم به طلاق گرفتند و چند ماه بعد از هم جدا شدند.

در آوریل سال ۲۰۰۵ ، عکسی از برد پیت، آنجلینا جولی و پسر خوانده آن‌ها مادوکس در کنیا منتشر شد.

جولی بعد از آن دختری به نام زهرا از اتیوپی را به سرپرستی گرفت و در اوایل سال ۲۰۰۶ اعلام کرد که او و پیت از نظر قانونی حق سرپرستی مادوکس و زهرا را اخذ کرده‌اند.

دختر آن‌ها شیلوه (Shiloh) در ماه مه ۲۰۰۶ به دنیا آمد. پسر به نام پاکس نیز از ویتنام در مارس ۲۰۰۷ توسط آن‌ها به سرپرستی گرفته شد. سپس جولی دوقلویی به نام‌های ویویان و ناکس را در جولای ۲۰۰۸ تحت سرپرستی گرفت. این زن و شوهر تعهدات خود را در سال ۲۰۱۲ اعلام کردند.

۴۳۴۹۶_۱۹۵
دختر آنجلینا جولی و برد پیت


برد پیت در سال ۲۰۱۳ زمانی که آنجلینا جولی تحت ماستکتومی پیشگیرانه دوبل (دوتایی) بود از او حمایت کرد.

ماستکتومی پیشگیرانه چیست؟

ماستکتومی یا پستان‌برداریMastectomy) ) اصطلاح پزشکی شامل عمل جراحی جهت برداشتن یک و یا هر دو پستان بطور کامل بوده و معمولا جهت درمان سرطان پستان انجام می‌گیرد.

وکیل آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود، امروز رسما اعلام کرد که موکل‌اش تقاضای طلاق او از برد پیت را به دادگاه تسلیم کرده است.

انجلينا جولی بعد از ١٢ سال زندگي مشترک با برد پيت در خواست طلاق و جدايی داده است. او دليل اين جدايی را اختلاف‌های حل نشدنی و همچنين روش تربيت و برخورد برد با بچه‌ها و مصرف زياد ماريجوانا و الكل و خشم زياد از حد او اعلام كرد و گفت هيچ شخص سومی در جدايی ما دخيل نيست. انجلينا همچنين درخواست سرپرستی ٦ فرزندشان را كرده است

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا