مجله تفر یحی آموزشی

زمینگیر شدن تیم تروریستی سلفی ها در سیستان و بلوچستان Reviewed by Momizat on . زمینگیر شدن تیم تروریستی سلفی ها در سیستان و بلوچستان به گزارش دیدگا از مشرق، واحدهای قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران در عملیات دیروز در استان سیستان و بل زمینگیر شدن تیم تروریستی سلفی ها در سیستان و بلوچستان به گزارش دیدگا از مشرق، واحدهای قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران در عملیات دیروز در استان سیستان و بل Rating: 0

زمینگیر شدن تیم تروریستی سلفی ها در سیستان و بلوچستان

زمینگیر شدن تیم تروریستی سلفی ها در سیستان و بلوچستان

به گزارش دیدگا از مشرق، واحدهای قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران در عملیات دیروز در استان سیستان و بلوچستان تیم ۹ نفره اشرار و تروریست‌های مزدور آمریکا و رژیم سعودی را هدف قرار داده و منهدم کردند.
 
didga.ir۱۸۴۵۲۶۸_۳۹۹ 
 
۱۸۴۵۳۰۳_۷۳۵ 
 
 

بنابر اخبار واصله از قرارگاه قدس نیروی زمینی، در این عملیات رزمندگان سپاه توانستند علاوه بر به هلاکت رساندن سرکرده این تیم ۳ نفر دیگر از اشرار را معدوم و دستکم ۲ نفر دیگر از آنها را زخمی کنند.
 
۱۸۴۵۲۶۹_۶۸۷ 
 

در این عملیات که در مناطق مرزی کوهک سراوان انجام شد، علاوه بر انهدام کامل تیم تروریستی  گروهک «جیش‌الظلم» ( این گروهک خود را جیش العدل نام گذارده اند)، مقادیر زیادی سلاح، مهمات، بیسیم، دوربین‌های دید در شب و ۳ دستگاه خودروی تویوتا مجهز به سامانه‌های پیشرفته اهدایی کشورهای مرتجع و معاند منطقه به غنیمت گرفته شد.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا