مجله تفر یحی آموزشی

حمله نیروی انتظامی به یک پارتی مبتذل در شیراز! Reviewed by Momizat on . حمله نیروی انتظامی به یک پارتی مبتذل در شیراز! ۶۳ دختر و پسر در دو مراسم پارتی شبانه در شمال شرقی شیراز دستگیر شدند.      به گزارش دیدگا به نقل از باشگاه خبرنگا حمله نیروی انتظامی به یک پارتی مبتذل در شیراز! ۶۳ دختر و پسر در دو مراسم پارتی شبانه در شمال شرقی شیراز دستگیر شدند.      به گزارش دیدگا به نقل از باشگاه خبرنگا Rating: 0

حمله نیروی انتظامی به یک پارتی مبتذل در شیراز!

حمله نیروی انتظامی به یک پارتی مبتذل در شیراز!

۶۳ دختر و پسر در دو مراسم پارتی شبانه در شمال شرقی شیراز دستگیر شدند.
  ۶۳۵۷۵۵۱۲۸۲۵۵۲۷۳۰۶۰

   به گزارش دیدگا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ یوسف ملک‌ زاده فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با اشاره به برخورد پلیس با برگزاری مهمانی‌ ها و جشن‌ های مختلطی که در باغ‌ ها و باغ‌ تالار های شیراز برگزار می‌شود گفت: در پی گزارش های مردمی مبنی بر برگزاری دو مراسم پارتی شبانه در مناطق شمال شرقی شیراز، عملیاتی مشترک از سوی پلیس و یکی از سازمان ‌ها اجرا شد و در آن ۶۳ دختر و پسر نیمه عریان بازداشت شدند.

وی افزود: در این دو مهمانی مختلط که شب گذشته برگزار شده بود، دختر و پسر به عنوان جشن تولد جمع شده بودند که پس از حضور پلیس، تمامی این افراد بازداشت و به دستگاه قضایی معرفی شدند.

ملک زاده با تاکید بر نظارت پلیس بر اماکن، باغ‌ ها و باغ ‌تالارهای موجود در شمال شرق حوزه استحفاظی خود، بیان کرد: با توجه به جاذبه باغ‌ های اطراف شیراز، پلیس سعی کرده تا نظارت کاملی بر اماکن، باغ ‌ها و باغ ‌تالار های موجود در این منطقه داشته باشد و معاونان و روسای پلیس، در بازدید های سرزده خود بر این اماکن نظارت دقیقی را اعمال می‌کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز تصریح کرد: در فصل تابستان، نظارت پلیس بر این اماکن بیش از پیش اعمال می‌شود.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا