مجله تفر یحی آموزشی

شکست استقلال تهران در گرمای جهنم! Reviewed by Momizat on . شکست استقلال تهران در گرمای جهنم! استقلال خوزستان با شکست استقلال، تنها برنده شب اول هفته دوم رقابت های لیگ برتر لقب گرفت.     به گزارش سرویس ورزشی دیدگا از جام شکست استقلال تهران در گرمای جهنم! استقلال خوزستان با شکست استقلال، تنها برنده شب اول هفته دوم رقابت های لیگ برتر لقب گرفت.     به گزارش سرویس ورزشی دیدگا از جام Rating: 0

شکست استقلال تهران در گرمای جهنم!

شکست استقلال تهران در گرمای جهنم!

استقلال خوزستان با شکست استقلال، تنها برنده شب اول هفته دوم رقابت های لیگ برتر لقب گرفت.
 
JamNewsImage08190969

 

به گزارش سرویس ورزشی دیدگا از جام نیـوز، تیم های استقلال خوزستان و استقلال تهران از ساعت ۲۰:۴۵در چهارچوب هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشورمان در ورزشگاه غدیر  اهواز به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان سیروس پورموسوی با نتیجه ۲بریک مهمان مدعی خود را از پیش رو برداشتند. 

استقلال خوزستان ابتدا در دقیقه ۲۵ توسط حسن بیت سعید گل اول را به ثمر رساند و نیمه اول با همین نتیجه به اتمام رسید. در ۴۵ دقیقه دوم شاگردان منصوریان به سمت دروازه استقلال خوزستان یورش آوردند. تا اینکه دردقیقه ۷۷ کاوه رضایی از روی ارسال خسرو حیدری با یک ضربه سر کار را به تساوی کشاند و اولین گلش را برای استقلال به ثمر رساند.

در حالی که همه آماده به تساوی رسیدن این دیدار بودند در دقیقه ۸۴ حسن بیت سعید باز هم برای تیمش گلزنی کرد و استقلال خوزستان را برای بار دوم در این بازی پیش انداخت. این نتیجه تا پایان باقی ماند و شاگردان سیروس پورموسوی تنها برنده شب اول هفته دوم رقابت های لیگ برتر شدند و شاگردان منصوریان تنها بازنده یکشنبه شب لقب گرفتند.

با این نتیجه استقلال خوزستان ۴ امتیازی شد و باز هم خودش را به عنوان یک تیم مدعی معرفی کرد و از آن طرف استقلال منصوریان یک امتیاز باقی ماند تا کارشان برای هفته های باقیمانده دشوارتر از قبل شود. منصوریان هنوز نتوانسته با استقلال در لیگ برتر طعم پیروزی را بچشد.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا