مجله تفر یحی آموزشی

کندی چارمز candy charms در خیابانهای تهران! Reviewed by Momizat on . کندی چارمز(پورن استار) برای عمل بینی به ایران آمد و رفت!   عکس کندی چارمز candy بازیگر زن فیلم های مستهجن در ایران شاید باورتون نشه ولی این عکسی که میبینید کندی چارمز(پورن استار) برای عمل بینی به ایران آمد و رفت!   عکس کندی چارمز candy بازیگر زن فیلم های مستهجن در ایران شاید باورتون نشه ولی این عکسی که میبینید Rating: 0

کندی چارمز candy charms در خیابانهای تهران!

کندی چارمز(پورن استار) برای عمل بینی به ایران آمد و رفت!

Candy-Biafun.com-

 

عکس کندی چارمز candy بازیگر زن فیلم های مستهجن در ایران

شاید باورتون نشه ولی این عکسی که میبینید بهیچ وجه عکس دخترای تهران نیست و عمرا دخترا و خانومای تهران اینقدر مقید به رعایت حجاب و شئونات اسلامی باشن! بعله درست فکر میکنید… این عکس یه پورن استاد غربیه که اومده ایران تا عمل زیبایی انجام بده و حتما فهمیده که ایران باید واقعا لنگ بنداره!

عکس کندی چارمز

عکس کندی چارمز candy charms بازیگر زن فیلم های مستهجن در ایران که این بازیگر زن فیلم های پورن استار با گذاشتن عکس خود در اینستاگرام از سفرش به ایران خبر داد.

چند ساعتی است که کندی چارمز بازیگر فیلم های مستهجن با گذاشتن عکس خود در اینستاگرام و سفرش به ایران جنجالی در فضای مجازی به پا کرده است، مخصوصا با واکنش های کاربران ایرانی مواجه شده است. اوایل ساعت کندی چارمز از ترس کاربران صفحه اینستاگرامش را پرایوت کرده بود.

دلیل سفر کندی چارمز به ایران

یکی از دوستان کندی چارمز از او می پرسید دلیل سفرت به ایران چی بوده است؟ و در جواب کندی چارمز پاسخ می دهد که برای عمل زیبایی بینی است، چون شنیدم ایرانی ها شماره یک هستند تو جهان.

با این تفسیر میتواند گفت دلیل سفر کندی چارمز به ایران عمل جراحی بینی بوده است. اما آیا موفق به این کار شده است؟ و چه کسی قرار بوده بینی کندی چارمز را عمل کند؟

Candy-Biafun.com-0

عکس کندی چارمز candy بازیگر زن فیلم های مستهجن در ایران

کندی چارمز این بازیگر زن غیراخلاقی حالا که به کشور خود بازگشته است با انتشار مطلبی خوشحالی خود از سفر به تهران را ابراز نمود، او مردم ایران را مهربان خطاب کرد، او نوشت:

شبکه های اجتماعی توئیتر و فیس بوک در ایران بسته بود و من فقط با دوستان نزدیک و فامیل های خود در ارتباط بودم.

وی سفرش را شگفت انگیز میداند و مردم ایران را سخاوتمند نامید!

اینستاگرام کندی چارمز

متاسفانه تعداد زیادی از کاربران ایرانی به پیج اینستاگرام کندی چارمز هجوم برده اند و با نوشتن فحش در زیر عکس وی باعث شدند که کندی چارمز صفحه اینستاگرام خود را ببندد.

candy Charms , اینستاگرام کندی چارمز , بازیگر فیلم مستهجن در ایران , دلیل سفر کندی چارمز به ایران , سفر بازیگر فیلم های مستهجن در ایران , سفر کندی چارمز , سفر کندی چارمز به ایران , عکس candy charms , عکس candy charms در ایران , عکس بازیگر فیلم مستهجن در ایران , عکس کندی چارمز در ایران , عکس کندی در ایران , کاندی چارمز , کندی چارمز

 

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا