مجله تفر یحی آموزشی

مرتضی حیدری مجری تلویزیون از ایران فرار کرد؟ Reviewed by Momizat on . شایعه فرار کردن مرتضی حیدری(مجری تلویزیون) از ایران! دیدگا: شایعه ای مبنی بر فرار مجری معروف و ویژه تلویزیون و احمدی‌نژاد در فضای مجازی پخش شده است. مجری معروف شایعه فرار کردن مرتضی حیدری(مجری تلویزیون) از ایران! دیدگا: شایعه ای مبنی بر فرار مجری معروف و ویژه تلویزیون و احمدی‌نژاد در فضای مجازی پخش شده است. مجری معروف Rating: 0

مرتضی حیدری مجری تلویزیون از ایران فرار کرد؟

شایعه فرار کردن مرتضی حیدری(مجری تلویزیون) از ایران!

Morteza-Heidari-biographya-com-2

دیدگا: شایعه ای مبنی بر فرار مجری معروف و ویژه تلویزیون و احمدی‌نژاد در فضای مجازی پخش شده است.
مجری معروف صدا و سیما به دلیل دست داشتن در اختلاس سه هزار میلیارد تومانی به خارج از کشور گریخت.
وب‌سایت «عصر ایران» در این زمینه نوشت: «یک مجری معروف صداوسیما به دلیل مشخص شدن ارتباطات وی با اختلاس سه هزار میلیاردی، از کشور فرار کرد.»
این وب‌سایت بدون نام بردن از این مجری افزوده است که وی ارتباطاتی با گروه امیر منصور آریا و دیگر افراد صاحب نفوذ داشته و از این روابط برای کارچاق کنی استفاده می‌کرده است که با مشخص شدن این روابط در روند رسیدگی به پرونده اختلاس، مجری معروف به یکی از کشورهای غربی گریخته است.
گفتنی است رسانه‌های داخلی نام این مجری را قید نکرده‌اند؛ اما تنها مجری که مرتبط با پرونده اختلاس است مرتضی حیدری، مجری معروف شبکه دوم سیما است که به عنوان تنها فرد مورد اطمینان احمدی نژاد، همواره مصاحبه با رییس جمهور را انجام می‌داد.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا