مجله تفر یحی آموزشی

حاشیه های ماه گرفتگی+عکس Reviewed by Momizat on . تولید فیلم های سینمایی یکی از سخت ترین و جذاب ترین کارهاییه که میشه ازش نام برد... صنایع و حرفه و تخصصهای مختلفی باید دور هم جمع بشند تا یک اثر هنری بوجود بیاد تولید فیلم های سینمایی یکی از سخت ترین و جذاب ترین کارهاییه که میشه ازش نام برد... صنایع و حرفه و تخصصهای مختلفی باید دور هم جمع بشند تا یک اثر هنری بوجود بیاد Rating: 0

حاشیه های ماه گرفتگی+عکس

تولید فیلم های سینمایی یکی از سخت ترین و جذاب ترین کارهاییه که میشه ازش نام برد… صنایع و حرفه و تخصصهای مختلفی باید دور هم جمع بشند تا یک اثر هنری بوجود بیاد و البته حضور چهره های سرشناس و مشهور در صحنه و ها و لوکیشن های تصویربرداری برای مردم خیلی جذابه… فیلم های بزرگ و فاخر سختی خاص خودشون رو داره… مثلا بستن یک خیابان و یک محله و تعطیل کردن فعالیت های روز مره اهالی یک خیابان شاید به نظر ما خیلی بزرگ و پردردسر بیاد ولی برای کارگردانها کاملا عادیه…

فیلمی به نامه ماه گرفتگی که در مرحله تصویربرداری هست و قراره به حوادث سال۸۸ بپردازه و هنوز نمیشه در مورد این فیلم قضاوت کرد.

 

دیدگا به نقل از گروه فرهنگی مشرق – روز گذشته خیابان آذربایجان تهران توسط عوامل ماه گرفتگی بسته شده بود و توجه اهالی و ساکنین این خیابان معروف را به سمت خود جلب کرد.

به گزارش خبرنگار مشرق، سازندگان فیلم «ماه گرفتگی» که نگاه متفاوت و مستقلی نسبت به وقایع سال ۸۸ دارند طی چند روز گذشته برای بازسازی واقعی و طبیعی وقایع سال ۸۸ خیابان مجبور به بستن خیابان عریض و طویل آذربایجان شدند.

۱۷۰۱۰۰۷_۶۷۸

خیابان آذربایجان دومین خیابان وسیعی است که پس از خیابان جمالزاده توسط عوامل فیلم ماه گرفتگی بسته می‌شود. یکی از گرفتاری های بزرگ تیم ماه گرفتگی حضور پررنگ و داوطلبانه مردم برای مشارکت در صحنه های مختلف فیلم است. ماه گرفتگی اتفاقات و حوادث سال ۸۸ را دستمایه سوژه اصلی خود قرارداده است.

۱۷۰۱۰۰۶_۵۴۵

کامبیز دیرباز،شهرام عبدلی، سارا خوئینی‌ها، الهه حصاری، ارسلان قاسمی و … بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند که تاکنون مقابل دوربین رفته‌اند  و اخیرا قاسم زارع به جمع بازیگران فیلم پیوسته است.

روز گذشته هادی انبادار در گفتگویی گلایه آمیز با رسانه‌ها از مقایسه این اثر با قلاده های طلا و پایان نامه بشدت گله کرد. وی خاطرنشان شد برخی شیطنت های رسانه ای سبب شد که بابک حمیدیان از این پروژه جدا شود و این شیطنت ها همچنان ادامه دارد. سکان هدایت ماه گرفتگی را مسعود اطیابی بر عهده دارد.

۱۷۰۱۰۰۴_۹۸۶

آخرین ساخته مسعود اطیابی، در سینما به چهار سال پیش و فیلم متفاوت  «خاک و مرجان» بر می‌گردد. «اخلاقتو خوب کن» ،شرط اول»، «صبح روز هفتم»، «خروس جنگی»، «مصائب دوشیزه» دیگر فیلم های این کارگردان به حساب می‌آیند.

۱۷۰۱۰۰۷_۶۷۸

اطیابی چندی پیش نیز در گفت‌وگو با رسانه ها از نگارش سری دوم «خروس جنگی» خبر داده بود. این احتمال هم وجود دارد وی پس از تولید «ماه گرفتگی» پیش تولید «خروس جنگی ۲» را آغاز کند.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا