مجله تفر یحی آموزشی

تکذیب خبر فوت آیت الله خامنه ای! Reviewed by Momizat on . تکذیب خبر فوت آیت الله خامنه ای! رهبر معظم انقلاب، آقای خامنه ای چرا اینهمه دشمن دارد؟ چرا خبر فوت آقای خامنه ای به این سرعت در گوگل ترند می شود؟ چرا با این سرع تکذیب خبر فوت آیت الله خامنه ای! رهبر معظم انقلاب، آقای خامنه ای چرا اینهمه دشمن دارد؟ چرا خبر فوت آقای خامنه ای به این سرعت در گوگل ترند می شود؟ چرا با این سرع Rating: 0

تکذیب خبر فوت آیت الله خامنه ای!

تکذیب خبر فوت آیت الله خامنه ای!

رهبر معظم انقلاب، آقای خامنه ای چرا اینهمه دشمن دارد؟ چرا خبر فوت آقای خامنه ای به این سرعت در گوگل ترند می شود؟ چرا با این سرعت جریانهای رسانه ای وابسته، خبر درگذشت مقام معظم رهبری را به ترند گوگل تبدیل می کنند؟

یکی از حربه های رسانه های معاند انقلاب اسلامی، ساختن شایعه و انتشار آنهاست. شایعاتی که مردم ایران بطور شبانه روز با آن درگیر هستند و هر از چندگاهی این اخبار ساختگی و جعلی در اجتماع پخش می شود.

اما این انتشار اخبار و شایعات با وجود امکانات ارتباطی جدید و جوامع مجازی و اپلکیشن های ارتباطی، سرعت سرسام آوری به خود گرفته است.

آخرین شایعه ای که شاید خیلی مطرح باشد، شایعه فوت آیت الله خامنه ای، رهبر انقلاب اسلامی است که رسانه های دروغساز غربی به سرعت در حال انتشار و پروبال دادن به آن هستند.

از آنجا که رسانه ها بدون خبر و حاشیه، هیچ هستند لذا بصورت مداوم به این جریان سازی و دروغ پردازی و انتشار شایعات نیازمندند لذا یکی از عوامل این حجم عظیم شایعات، نیاز رسانه ها به این شایعات و اخبار می باشد.

از آنجایی که هر یک شایعه و یک خبر دروغ می تواند موضوع صدها برنامه و گزارش و برنامه سازی باشد لذا اهمیت انتشار و تکثیر این شایعات مشخص می شود.

و اما چرا فوت آقای خامنه ای و الفاظی در این خصوص ترند می شود و رسانه های وابسته با حرص و ولع به این شایعات دامن می زنند؟

نزدیک چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و بر خلاف سیاه نمایی ها و پروژه هایی که رسانه های معاند این نظام دنبال می کنند، کماکان مردم با حضور خود در روز ۲۲ بهمن، دشمنان این نظام را ناامیدتر و سرخورده تر می کنند!

پروژه ناکارآمد جلوه دادن نظام، پروژه تطهیر سلطنت پهلوی که چند سالی است بشدت توسط سلطنت طلبها و رسانه های بهایی پیگیری می شود، شایعات مختلف در زمان اتفاقات و حوادث مختلف در جهت تشویوش اذهان و افکار مردم و گل آلود کردن آب و …. همه و همه مسائلی است که در باب رسانه های دنیا مطرح است!

ساختن انواع و اقسام شایعات در خصوص زندگی آقای خامنه ای و زندگی پسران و فرزندان ایشون، نمونه ای از اقدامات احمقانه دشمنان انقلاب اسلامی هست در حالی که حتی دشمنان ایشون هم بارها به پاکی و سلامت ایشون و خانواده ایشون اعتراف کردند!

قطعا رهبر انقلاب، جناب آیت الله خامنه ای خار چشم دشمنان ایران اسلامی هست و همچنان تیتر شدن چنین اخباری را به گور خواهند برد!

 

 

 تکذیب خبر فوت آیت الله خامنه ای! فوت آقای جنتی فوت مقام معظم رهبری فوت رهبری آموزش پیتزا مارگاریتای سالم و فوق العاده خوشمزه درگذشت خامنه ای مرگ رهبری رهبر خامنه ای آقای خامنه ای عمر طولانی مقام معظم رهبری سلامتی جسمی رهبری بیماری مخفی رهبری بدل رهبری میرطاهر بدل معروف آقای خامنه ای مرگ مقام مرگ و فوت بیماری سخت رهبری درمان رهبری عمل جراحی رهبری  تکذیب خبر فوت آیت الله خامنه ای! فوت آقای جنتی فوت مقام معظم رهبری فوت رهبری آموزش پیتزا مارگاریتای سالم و فوق العاده خوشمزه درگذشت خامنه ای مرگ رهبری رهبر خامنه ای آقای خامنه ای عمر طولانی مقام معظم رهبری سلامتی جسمی رهبری بیماری مخفی رهبری بدل رهبری میرطاهر بدل معروف آقای خامنه ای مرگ مقام مرگ و فوت بیماری سخت رهبری درمان رهبری عمل جراحی رهبری

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا