مجله تفر یحی آموزشی

سیلبرتی هایی با ادا و اطوارهای مبتذل و مستهجن+عکس Reviewed by Momizat on . سیلبرتی هایی با ادا و اطوارهای مبتذل و مستهجن+عکس بازیگران سینمای ایران علاوه بر اینکه در ساخت فیلم و سریالهای تلویزیون فعالیت می کنند، خاصیت دیگری هم دارند و آ سیلبرتی هایی با ادا و اطوارهای مبتذل و مستهجن+عکس بازیگران سینمای ایران علاوه بر اینکه در ساخت فیلم و سریالهای تلویزیون فعالیت می کنند، خاصیت دیگری هم دارند و آ Rating:

سیلبرتی هایی با ادا و اطوارهای مبتذل و مستهجن+عکس

سیلبرتی هایی با ادا و اطوارهای مبتذل و مستهجن+عکس

بازیگران سینمای ایران علاوه بر اینکه در ساخت فیلم و سریالهای تلویزیون فعالیت می کنند، خاصیت دیگری هم دارند و آن اینکه خودشان هم حسابی فیلم هستند!

مثلا فلان بازیگر زن که اول اسمش مهناز افشار هست رو در نظر بگیرید، این شخصت هنرمند و معروف از زمانی که با اینستاگرام آشنا شد و تعداد فالورهاش رفت بالا دچار یک حالت خاصی شد که فکر میکنه باید برای فالورهاش حتما در هر مناسبتی پستی بزاره و اعلام نظر کنه! غافل از اینکه کسی از ایشون توقع اظهار نظر نداره و نیازی نیست ربط و بی ربط در مورد مسائلی که هیچ سررشته ای نداره نظر بده و جنجال به پا کنه!

شاید افرادی هم هستند که برای اینکه در کانون توجه باشند نیاز به حاشیه ها و هنجار شکنی ها دارند!

هنجارشکنی های مهناز افشار شاید یکی از نمونه های مطرح سینمای ایران باشد! اختلاط بیش از حد این خانم بازیگر با بازیگران مرد سینمای ایران را شاید نتوان با هیچ قانون و فرهنگی تطبیق داد!

حتی کلیپهایی هم از بعضی رفتارهای زننده این بازیگر زن در محیط مجازی پخش شده که واقعا انسان شرم می کند چنین رفتارهایی را به یک زن متاهل که بچه هم دارد نسبت داد!

کسانی هم هستند که دست به رفتارهای عجیب و غریب می زنند و گاهی وقتها دیگران را می ترسانند!

خواهشا اگر دچار ناراحتی های عصبی و قلبی و روانی و کلیوی و گوارشی هستید از دیدن عکسهای عجیب غربی این بازیگر خاص انصراف دهید!

مژگان صابری که در نشست خبری فیلم شعله ور حضور داشت توجه عکاسان و پزشکان بسیاری را به خود جلب کرد!

مژگان صابری که رفتارهای غیر عادی او این شایعه را ایجاد کرد که بیماری اوتیسم دارد ولی طی تماس با دوستان وی همه گفتند که او همیشه همینطوری رفتار می کرده و تم او این بوده است.

 

اگر به این چند عکس نگاه کنید و دقت کنید همراه مژگان صابری یک پسر خوش تیپ و خوش سیما است که اتفاقا پسر یک بازیگر یزرگ و معروف به نام امین حیایی هست و مثل پدرش از تیپ و شخصیت خاص و دوست داشتنی برخورداره و احتمالا آینده سینمایی و هنری خوبی خواهد داشت!

 

بازار شایعات در مورد مژگان صابری آنقدر شور شد که حمید نعمت الله کارگردان فیلم شعله را وادار به واکنش کرد!

حمید نعمت الله کارگردان فیــلــم شعله‌ور گفـــت که مژگان صابری بازیگر فیلــمـــش برخـــلاف آنچـــه برخی می‌گوینـد اوتیـســـتیـک نیست.

آقای نعمت الــله گفت آنــچـه مورد توجه قرار گرفــته و واکـــنــش ایـــجــاد کرده، مدل رفــتار شخــصی ایـن بازیگر است. او با انتـقــاد از فضـــایـی که درباره خانم صابری ایجــاد شده، گفــت که دنیـای امـــروز به سمتـــی می‌ـرود که هر چه بیـــشتــر به افراد اجـــازه داده شود خودشان باشــنــد. او گفت که نمی‌ـــداند چرا روزنامه نـــگــاران به چنیـن چیزی توجه ویژه نشــان داده‌ـــاند و چنین فضایی ایــجـــاد کرده‌اند.

به گفـتــه کارگـــردان فیلــم شعلــه ور، خانـم مژگان صابری وقتـــی در ایــن فیلم بازی می‌ــکــرده، مشـــکلی برای کنـترل رفـتار خود نداشــتــه و همان کاری را می‌ــکـــرده که کارگردان از او میـ‌ــخواسـتـــه است.

بعد از برگــزاری نشســت خبری فیلــم شعلـه‌ور با بازی مژگان صابری توجه افــراد به شیوه رفـتاری خانـم صابــری در این نشــســت جلـب شد. برخی، رفتـارهـــای او را نشانه اوتیــســـم توصیف کردنــد. کاربـران شبـــکـــهـــ‌ـهـــای اجـــتـمـــاعــی نام بازیــگر فیــلـم شعله ور را به هشتگ تبـــدیل کردنـــد و همـــین ماجـراهــا باعــث شد گفتـــگوهای زیادی دربـــاره اخــتــلال اوتیسم و نشانـه‌هــای آن شکل بگیــرد.

 

 سیلبرتی هایی با ادا و اطوارهای مبتذل و مستهجن+عکس مهناز افشار مژگان صابری اوتیسم بیماری مژگان صابری رفتارهای سکسی مژگان صابری حرکات مستهجن مزگان صابری مزگان صابری در هپروت مژگان صابری در هپروت اوتیسم چیست؟

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا