مجله تفر یحی آموزشی

عکس العمل رییس صدا و سیما به اظهارات جنجالی حاتمی کیا Reviewed by Momizat on . عکس العمل رییس صدا و سیما به اظهارات جنجالی حاتمی کیا بعد از اظهارات طولافانی ابراهیم حاتمی کیا و موج خبری ابراهیمی در تمامی رسانه ها، واکنش های متفاوتی را شاهد عکس العمل رییس صدا و سیما به اظهارات جنجالی حاتمی کیا بعد از اظهارات طولافانی ابراهیم حاتمی کیا و موج خبری ابراهیمی در تمامی رسانه ها، واکنش های متفاوتی را شاهد Rating: 0

عکس العمل رییس صدا و سیما به اظهارات جنجالی حاتمی کیا

عکس العمل رییس صدا و سیما به اظهارات جنجالی حاتمی کیا

بعد از اظهارات طولافانی ابراهیم حاتمی کیا و موج خبری ابراهیمی در تمامی رسانه ها، واکنش های متفاوتی را شاهد بودیم که یکی از مهمترین این واکنش ها، عکس العمل صدا و سیما بود.
دکـتر علی عســـکری، ریــیـــس رسـانه ملــی با اشاره به اختتامیه جشنواره فجر و سخنرانی طوفانی ابراهیم حاتمی کیا  گفت: در ایــن زمـــینــه حق با ابراهیم حاتمی کیا ست.

به گزارش دیدگا از روابط عمومی رســانــه ملــی، دکــتر علی عســکـری رئیس سازمـان صدا و سیـمـــا دربـاره صحبـــت‌ های شب گذشـتـه ابراهیم حاتمی کیا در مراســـم اخــتتامیـه جشنواره فیلـــم فجر اظـــهار داشـــت: در ایـــن زمینــه در برنــامـــه هفت اشتبــاه کردنـد و تذکر لازم در ایـن خصوص داده شده اسـت.

ریـیس سازمــان صدا و سیـما، فیــلـم سینمایــی «به وقت شام» را اثری منحـــصر بفـرد و نمایــانــگر اقتدار و انسانیـت جمهوری اســلامــی دانــســـت و تصــریــح کرد: از سردار حاج قاسم سلــیـــمانـی و سپاه پاسداران انــقــلاب اســـلـــامی که از ساخــت این فیلــم ارزشــمـــند حمـایـــت کردنـــد سپاسگـــزاری می‌کنـم.

دکتر عسکری گفـت: به نظرم جشـــنواره امـــســـال نسبت به سال های قبـل بهــتــر مدیــریت شد، امـا در همــیـــن جا بایــد بگویم که فیلــم سینـــمـــایـــی «لاتــاری» هم که فیلمی انـــسانی، عاشقـانــه و جوانمـردانـــه بود مظــلوم واقع شد.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا