مجله تفر یحی آموزشی

اختتامیه جشنوارده فیلم فجر و ابراهیمی به نام حاتمی کیا Reviewed by Momizat on . اختتامیه جشنوارده فیلم فجر و ابراهیمی به نام حاتمی کیا+فیلم +عکس مراسم اختتامیه سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر هم به پایان رسید و در میان انبوهی از بازیگران و کارگر اختتامیه جشنوارده فیلم فجر و ابراهیمی به نام حاتمی کیا+فیلم +عکس مراسم اختتامیه سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر هم به پایان رسید و در میان انبوهی از بازیگران و کارگر Rating: 0

اختتامیه جشنوارده فیلم فجر و ابراهیمی به نام حاتمی کیا

اختتامیه جشنوارده فیلم فجر و ابراهیمی به نام حاتمی کیا+فیلم +عکس

مراسم اختتامیه سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر هم به پایان رسید و در میان انبوهی از بازیگران و کارگردانان و تصویربرداران و تهیه کنندگان و همه آدم معروف های بزرگ و کوچک ایران با حواشی و مسائل جورواجوری همراه بود.

زنان بازیگر و بانوان هنرمندان سینمای ایران با انواع و اقسام پوششها و آرایشها و خودآرایی های عجیب و غریب در این جشن بزرگ حضور داشتند!

فیلمها و آثار شاخصی در این جشنواره اکران شد و مجموعه بزرگی از عوامل مختلف سینمای ایران با یکدیگر رقابت کردند اما همه این اتفاقات و این صحنه ها و این مسائل در تمامی سالها تکرار می شد!

تنها یک اتفاق بود که همه را در جای خود میخکوب کرد! ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم به وقت شام بعد از گرفتن سیمرغ بلورین خود برای عنوان بهترین کارگردان جشنواره، پشت تریبون رفت و شروع کرد به گلگی و انتقاد از عملکرد شبکه های سیما و مجری های زرد و معروف ایران.

ابراهیم حاتمی کیا با انتقاد به رضا رشیدپور و عملکرد و سخنان وی و اینکه همین افراد در برنامه هاشون به انقلاب و امثال حاتمی کیا وصله ها و عبارتهای نادرستی را به کار میبرند شکایت خود را به خداوند عرضه داشت.

دیالوگ طوفانی ابراهیم حاتمی کیا در پشت تریبون اختتامیه جشنواره فجر اینگونه بود:

«مـن فیلمساز وابسته‌ام …

مـن فیلمساز این نظامم…

من ۳۰ سال اسـت که روی ایـن سن می‌آیم و می‌روم، بـار اولم نیست !

باید تقدیر کنـم از سازمان اوج که واقـعا سربازان گمنام هستـند.

افرادی مانند رشیدپور واژه‌هایی در این باره می‌سـازند که مطرح می‌شود. من اعتراض می‌کـنم به صداوسیما و از سبکه سه شکایت بـه خدا می‌برم !

حاج قاسم سلیمانی می‌گوید مـن برای «به وقت شام» گریه کردم امـا اُف بر آن کسی که می‌گوید این فیلم کمـدی است .

من افتخـار می‌کنم فیلمی درباره مدافعان حـرم ساخته‌ام و افتخار می‌کنم بابت سـاخت این فیلم از عزیزی مثل حاج قاسـم سلیمانی هدیه گرفتم .»

فیلم نطف طوفانی ابراهیم حاتمی کیا

اما جریان چیست که اینگونه ابراهیم حاتمی کیا را عصبانی کرده تا در چنین جشنی چنین واکنشی از خود نشان دهد؟ رضا رشیدپور چکار کرده که اینچنین باید در چنین اتفاق بزرگی مورد انتقاد شدید بزرگمرد سینمای ایران قرار گیرد؟

سازمان سینمایی اوج که ابراهیم حاتمی کیا از آن دفاع می کند چیست و کجاست؟

چرا جریانی در سینمای ایران به سازمان سینمایی اوج و امثال ابراهیم حاتمی کیا می تازند و واژه سازی می کنند؟

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا