مجله تفر یحی آموزشی

لاغر شدن حیرت انگیز با اسپند! Reviewed by Momizat on . لاغر شدن حیرت انگیز با اسپند!   شایـــد با شنــیدن ایــن مســاله که اسـپــنـــد برای لاغــری اســـتــفاده می شود تعجــب کنــید امــا تحقــیقـــات ثابت کرده لاغر شدن حیرت انگیز با اسپند!   شایـــد با شنــیدن ایــن مســاله که اسـپــنـــد برای لاغــری اســـتــفاده می شود تعجــب کنــید امــا تحقــیقـــات ثابت کرده Rating: 0

لاغر شدن حیرت انگیز با اسپند!

لاغر شدن حیرت انگیز با اسپند!

 


شایـــد با شنــیدن ایــن مســاله که اسـپــنـــد برای لاغــری اســـتــفاده می شود تعجــب کنــید امــا تحقــیقـــات ثابت کرده است که اســتفـاده اســـپــنـد باعـث چربـی سوزی و لاغـری می شود. اگر قصد وزن کم کردن داریـــد این مقــالـه را مطالـــعـــه کنـیـد، چون اسـپـــند علاوه بر خواص لاغــری، خواص دیــگری نیــز دارد.

اسـپنــد از گذشـــته در خانه ی اغـلب ایــرانیـان وجود دارد که به اعتــقـاد گذشــتگان و در فرهـــنگ ایرانی برای دور کردن زخم چشــم افـــراد از آن استفــاده می شود. درایـــن مقــالـــه با خواص معــجـــزه آســـای اسپـند در لاغری آشـــنــا شوید. شاید با شنیدن ایـن مساله که اسپـند برای لاغـــری اســـتفاده می شود تعجـب کنـیـد اما تحقــیقات ثابت کرده است که اســـتــفـــاده اسپنـد باعث چربـــی سوزی و لاغــری می شود. اگـر قصـد وزن کم کردن داریـد این مقالــه را مطالعه کنیــد، چوناســـپــند علــاوه بر خواص لاغــری، خواص دیـگـــری نیز دارد.

یکـــی از راه های کم کردن دور شکــم استفـــاده از گیـاه اسفند می باشـد. اسفند یا اسپـند ۷۰ مرض را درمــان می کند، گرم و خشک اسـت و لذا وزن را کم (کاهش وزن و لاغری) می کنــدو خوردن ۴۰ روز آن باعث روشن شدن حکمت در دل می گردد.

حداقـــل خوراک آن ۳ دانــه و حداکثــر یک قاشق غذاخوری است.اسفـــنـــد مغــز را گرم می کنـد و باعـــث شادابــی مغــز و زدایــنده میکــرب هواست(مخـصوصا صبـح) و خوراک اســفـنــد سودازدا و بلـغم زدا است (به شرطــی که جویده نشود). جویدن اســفند باعـــث سمــی شدن آن می شود

اسفـنـــد (اسـپـنـــد) را همــه باید یک دوره ۴۰ روزه ، روزی یک قاشق مرباخوری اجرا کنــند چون اسفـــنــد سودا زدا و بلغـــم زدا است، از این جهت شجاعت آفــریـــن اســت و تقـریـــبا همـــه بلغـم اضافه دارند، اگـر با خوردن آن مشـکل دارید لااقـل روزی یک مرتبـه اســفـنـد را دود کنــیـد تا هم فضا و هم مغــز اسـتریـل شود و در خانه هایی که مریـــض هســـت صبح و شب حتـــمــا دود کننـد.

 

منبع: عصر ایران

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا