مجله تفر یحی آموزشی

دورخیز امیرتتلو برای بازی در پرسپولیس و استقلال! Reviewed by Momizat on . امیر تتلو خواستار حضور در استقلال و پرسپولیس بدون قرارداد و دستمزد شد!     به گزارش دیدگا به نقل از جام نیـوز، امیر تتلو که پیش از این بارها برای حضور در پرسپول امیر تتلو خواستار حضور در استقلال و پرسپولیس بدون قرارداد و دستمزد شد!     به گزارش دیدگا به نقل از جام نیـوز، امیر تتلو که پیش از این بارها برای حضور در پرسپول Rating: 0

دورخیز امیرتتلو برای بازی در پرسپولیس و استقلال!

امیر تتلو خواستار حضور در استقلال و پرسپولیس بدون قرارداد و دستمزد شد!

 
۰۱۰۸۵۹۲۷

 

به گزارش دیدگا به نقل از جام نیـوز، امیر تتلو که پیش از این بارها برای حضور در پرسپولیس یا استقلال اعلام آمادگی کرده بود، پس از اعلام رسمی خبر بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس در پیامی نوشت:

 

«با زبون خوش یا منو بیارین پرسپولیس بذارین ذخیره طارمى یا ببرین استقلال بذارین ذخیره هر کى خواستین!!! ذخیره ام دیگه کارى ندارم با کسى که!!! اگه تواناییام ثابت شد بهم بازى میدن! اگرم نشد زورى که نمیپرم وسط زمین!! بابا!! منم هوادار دارم!! وقتمو گذاشتم!! یه احترامى هست بالاخره خجالتم خوب چیزیه والله هر جاى دنیا بود واسه تبلیغ تیم هم که شده با کلّه اینکارو میکردن!!!

 

شماها چرا فاز بد و فاز خرابى گرفتین رو من؟!؟  ورزشه دیگه!! نمیخوایم بیایم فیل هوا کنیم که!! حالا قرار هم نیست بیام فیکس بازى کنم سرنوشت تیمو رقم بزنم که نشستم رو نیمکتو تمرین می کنم دیگه!!!

 

هیچ جا هم به جز پرسپولیسو استقلال نمی تونم برم اصلا چون تتلیتیاى من از یه تیم پر هوادار بیشترن و باید تیمى که میرم امنیت و امکانات قوى داشته باشه واسه جمعیت  پولم نمی گیرم ازتون یا بذارین بیام یا یه کار می کنم بذارین بیام ٧٨»

JamNewsImage10144165

۲۲ بازی-امیر-تتلو-در-فیلم بیوگرافی-کامل-امیر-تتلو-۱۱ JamNewsImage23401760

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا