مجله تفر یحی آموزشی

ماهایا پطروسیان از دلایل بازی نکردنش میگوید! Reviewed by Momizat on . ماهایا پطروسیان از دلایل بازی نکردنش میگوید! بازیگر سینما با اشاره به اینکه پیشنهادهای اخیرش در زمینه حضور در آثار سینمایی راضی کننده نبوده است گفت: صبر می کنم ماهایا پطروسیان از دلایل بازی نکردنش میگوید! بازیگر سینما با اشاره به اینکه پیشنهادهای اخیرش در زمینه حضور در آثار سینمایی راضی کننده نبوده است گفت: صبر می کنم Rating: 0

ماهایا پطروسیان از دلایل بازی نکردنش میگوید!

ماهایا پطروسیان از دلایل بازی نکردنش میگوید!

بازیگر سینما با اشاره به اینکه پیشنهادهای اخیرش در زمینه حضور در آثار سینمایی راضی کننده نبوده است گفت: صبر می کنم تا در زمینه بازی آثار مختلف و نقش های پیشنهادی، اتفاق خاصی بیفتد.
 
g8o105p1or3aag3q4ttv

 

به گزارش گروه فرهنگی جام نیوز، ماهایا پطروسیان بازیگر عرصه سینما و تلویزیون با اشاره به اصلی ترین دلایل کم کاری خود در این روزها گفت: مهمترین علت کم کاری من در یکی دو سال اخیر این است که کارهای پیشنهاد شده آثاری راضی کننده نبوده است چه برسد به نقش هایی که در آنها وجود داشته است.

وی ادامه داد: البته برخی از کارهای پیشنهادی به تنهایی اثر زیبایی بوده اما نقش موجود در آن نقش جالبی نبوده است.

پطروسیان تصریح کرد: با توجه به پیشنهادهایی که در مدت اخیر صورت گرفته ترجیح دادم کمی صبر کنم بلکه اتفاق خاصی بیفتد و نقشی که پیشنهاد می شود حداقل تا حدودی و به اندازه متوسطی مورد علاقه ام باشد.

JamNewsImage15131971

این بازیگر سینما خاطرنشان کرد: در زمینه پذیرفتن نقش ها و حضور در یک اثر چندان سخت گیر نیستم اما نمی خواهم کار جدیدم با کارهای قبلی کارنامه ام تفاوت خیلی زیادی نداشته باشد./ میزان

۳۸۱۹۶۱۰۴۹۴۰۸۰۳۱۳۲۵۸۸ Exis-عکس های ماهایا پتروسیان-۳۰۱۰۷

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا