مجله تفر یحی آموزشی

آب انار را با این روش تهیه کنید+ مراحل تصویری گرفتن آب انار Reviewed by Momizat on . آب انار را با این روش تهیه کنید+ مراحل تصویری گرفتن آب انار در فصل زمستان یا پاییز هیچ نوشیدنی خوشرنگ تر و وسوسه کننده تر از آب انار نیست! رنگ قرمز و خیره کننده آب انار را با این روش تهیه کنید+ مراحل تصویری گرفتن آب انار در فصل زمستان یا پاییز هیچ نوشیدنی خوشرنگ تر و وسوسه کننده تر از آب انار نیست! رنگ قرمز و خیره کننده Rating: 0

آب انار را با این روش تهیه کنید+ مراحل تصویری گرفتن آب انار

آب انار را با این روش تهیه کنید+ مراحل تصویری گرفتن آب انار

در فصل زمستان یا پاییز هیچ نوشیدنی خوشرنگ تر و وسوسه کننده تر از آب انار نیست! رنگ قرمز و خیره کننده انار و تصور طعم ترش و ملس انار میتواند به سرعت آب از دهان مبارک شما براه بیاندازد!

در این مطلب با دیدگا همراه باشید تا یک روش فوق العاده جالب و آسان برای گرفتن آب انار را یاد بگیرید.

مواد لازم:

انار ۱ عدد

آب ۱ لیوان (۲۴۰ میـلی‌ــلیتـر)

شکـــر دلخواه

طرز تهـــیه:

اولیـن کار، بریـدن انار اســـت. سپــس آن را در یک کاسه پر از آب فرو کنیــد. انار را داخل آب کرده و شروع به دانــه کردن کنـید. دانـــه ها ته نــشیـــن شده و پوستـــ‌ـها و دانــهـ‌ــهای زرد و سفـیـــد بالــای آب میمــانــنـــد.

پوست‌هــا و دانهــ‌های نرســـیده را جدا کنـیــد. آب کاســـه را خالی کرده و دانـهـ‌ـهای انـــار را داخــل مخلوط کن بریــزیــد.

مخلوط کن را روشن کنـیـد تا دانه ها به خوبی ترکـیده و مخـلوط شوند. روی یک کاســه، صافــی قرار داده و مخلوط را از آن رد کرده و داخـل کاســه بریزیــد. بعـــد با دست یا قاشق، پالپ‌های باقـــی مانـده را از صافی رد کنـیـــد. حالـــا بایـد به ازای ۱ و ۱/۲ لیوان آب انار، ۱/۳ لیوان شکـــر اضــافـــه کنـــیـــد تا آب انـار شیــریــن شود. آب را اضــافه کرده و لذت ببریـــد!

نکــات مهـم:

لکــه انار روی هر چیزی باقی میــ‌مانـد و از بیـن نمـــیـــ‌ــرود. پس حیـن آب گیری، هیچــ‌وقت لبـــاس روشن یا گران‌قـیـــمت نپوشیـــد. یک راه بهـــتـــر این اســت که بعد از مخلوط کردن، به جای صافـــی، مخلوط را از پارچــه رد کنــید. چون فقـــط آب انار خارج میــ‌ــشود، در این صورت نوشیـدنی شیـریـنــ‌ــتــر هم خواهـــد بود. پس از اتـمـــام کار دنــبـال دانـــه هایـــی که احیانا از دست تان در رقته اند بگردیـــد تا جوراب و فرش و … را رنگی نکـنـنـــد.

آموزش تصویــری تهـیــه آب انار :

آب انار را با این روش تهیه کنید+ مراحل تصویری گرفتن آب انار

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا