مجله تفر یحی آموزشی

تاکسی اینترتی که مرگ را به دختر جوان هدیه داد! Reviewed by Momizat on . تاکسی اینترتی که مرگ را به دختر جوان هدیه داد! چند سالی است که بازار تاکسی های اینترنتی حسابی داغ داغ است و شاید در آینده ای نزدیک جزء اصلی حمل و نقل کشور را تش تاکسی اینترتی که مرگ را به دختر جوان هدیه داد! چند سالی است که بازار تاکسی های اینترنتی حسابی داغ داغ است و شاید در آینده ای نزدیک جزء اصلی حمل و نقل کشور را تش Rating: 0

تاکسی اینترتی که مرگ را به دختر جوان هدیه داد!

تاکسی اینترتی که مرگ را به دختر جوان هدیه داد!

چند سالی است که بازار تاکسی های اینترنتی حسابی داغ داغ است و شاید در آینده ای نزدیک جزء اصلی حمل و نقل کشور را تشکیل دهند!

اما این ماجرای یک حادثه تلخ است!


راننده تاکسی ایــنترنتـی بیـــ‌ــتوجه به التمـــاســـ‌ــهای مسـافـرانش، زن جوان را در ایسـتـــگاه مرگ پیاده کرد.

بعدازظــهر آخـریـــن روز دی امســـال یک دستـگــاه خودروی سواری پراید هنـــگـام حرکـت در مســیـــر جنوب به شمـــال بزرگــراه ستاری به دلیل نامـــعلومی ناگهـان و بشـــدت با یک دســتـگاه کامـــیونت خاور برخورد کرد.

سرنشـیــنان خودروی پرایــد که دو مسافر زن بودند، مصدوم و به بیمــارستان منـــتـقل شدندکـــه یکی از آنها فوت کردو دیـــگـری در بخش مراقبــت‌ــهـــای ویژه بستری شد .

فرشـــاد همــکار قربــانی ایــن حادثه گفـــت: شهـــرزاد ـ زن فوت شده ـ در شرکت ما مشــغول به کار بود و دانـــشــجوی ارشد رشـــتـه مواد در یکـی از دانــشــگــاهـ‌ــهــای کرج بود. او آن روزمــرخـــصی گرفـــته بود تا به جلــسه امـــتـــحان برود.

وی افزود: همکــارم بعـداز پایـان جلسـه امتحان از تاکســی ایــنـــترنـــتی اســتـــفاده کرده بود که راننده پرایدی، او و دوستـش را از کرج برای آمـدن به تهـــران سوار کرده بود. ساعت 16 و 15 دقـیـقــه با وی تماس گرفـتــم که وی پاســخگو نبود. راننده هم جواب نمـی‌داد.سرانـجـام با همان شرکـت ایــنـترنتــی تمـاس گرفتم که آنــهـــا نیـــز اظـهــار بیــ‌ـخـــبری کردند و گفــتــنـد از رانـــندهـ‌ــشـــان خبـری ندارند.

همکـــار متوفی ادامـــه داد: سرانــجــام رانـنـده تلـــفـن خود را پاسـخ داد و مدعـی شد مسافرانش بدحـال شده انـــدو در ادامه با توجه به اصرارهایم گفــت تصــادف کردهـ‌ــانــد. با حضورم در بیمارسـتان متوجه شدم همکارم در این تصادف مرگ مغزی شده و فوت کرده است .

وی گفـت: بعــد هم در گفــت‌وگو با دوست همــکارم متوجه شدم که رانــنــده با سرعــت بالا در حرکت بوده و حتی چندبار هم به خاطــر رانــنــدگیـــ‌اش به او تذکـــر داده‌ــاند، اما وی توجهـــی نکـرده و با ادعای این که قهـرمـان اتومبیلـرانی اســـت به راهـش ادامــه داده اســت.

علـی حبــیـبـ‌ــزاده، پدر صدف ـ مصدوم حادثــه ـ به تســـنـیـم گفــت: دختــرم چند بار از رانـــنـــده خواسته بود راننده توقف کنـد و از خودرو پیـاده شوند یا آرام‌ـتـر حرکــت کند، اما راننده هیـچ توجهــی به حرفــ‌ــهای دخــترم و دوستــش نکـــرده و سرانجام ایـن حادثه تلــخ برای دخـترم و دوست جوانش رخ داد.

 

 تاکسی اینترتی که مرگ را به دختر جوان هدیه داد! تاکسی ایترنتی تاکسی اینترنتی اسنپ وپسی مرگ دختر جوان قتل دختر جوان دختر جوان دختر دختر مقتول کشته شدن دختر تجاوز راننده پراید به دختر

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا