مجله تفر یحی آموزشی

کبد مهدی قائدی ترکید، استقلال عزادار شد! Reviewed by Momizat on . کبد مهدی قائدی ترکید، استقلال عزادار شد!  تصادف خونین در بوشهر موجب شد تیم استقلال عزادار شود. حادثه تصـادف رخ داده در بوشهر برای بازیـکن جوان استقلال و همراهـا کبد مهدی قائدی ترکید، استقلال عزادار شد!  تصادف خونین در بوشهر موجب شد تیم استقلال عزادار شود. حادثه تصـادف رخ داده در بوشهر برای بازیـکن جوان استقلال و همراهـا Rating: 0

کبد مهدی قائدی ترکید، استقلال عزادار شد!

کبد مهدی قائدی ترکید، استقلال عزادار شد!

 تصادف خونین در بوشهر موجب شد تیم استقلال عزادار شود.

حادثه تصـادف رخ داده در بوشهر برای بازیـکن جوان استقلال و همراهـانش با شایعات زیادی همـراه بود.

گفته می شـد که احمدرضا شاکـر یار تیم جوانان استـقلال بخاطر جراحات ناشی از تصادف و ضـربه مغزی دقایقـی پیش درگذشـت اما خبرنگار خبرورزشـی در بوشـهر با حضور در بیمارستان متوجه شـد هیچ فردی در این حادثه تا کنـون فوت نکرده اسـت.

بر اساس گزارش خـبرگزاری صدا و سیما، اخـبار رسیده حاکی از این بود که مهدی قائدی بعد از تصادف سنـگیـن، کبد خود را عمل کرده بـود.

گفته می‌شد مهدی قائدی دچار خونریـزی در طحال هم بوده و مشخـص شد که طحال این بازیکـن و دنده‌های او هم دچار آسیـب بوده و در نهایت پزشـکان اقدام به خارج کردن طـحال این بازیکن کردند.

مهدی قائدی برای پیگیری کارهای دانشـگاه خود به بوشهر سفر کـرده بود  که در راه بازگشت از تماشـای مسابقات فوتبال ساحلی، خودروی آنهـا در اتوبانی در بوشـهر دچار سـانحه شد.

در سانحه واژگونی خـودرو به غیر از مهدی قائدی سـه سرنشین دیگر خودرو نیز دچار جراحـات سطحی شدند که دو نفرشـان بعد از مداوای سرپایی از بیمارسـتان ترخیص شده‌اند ولی مهدی قائدی و یکـی دیگر از سرنشینان هم‌چنان در بیمارسـتان تحت مراقبت هستند.

این تصویری اسـت که از احمدرضا شاکر بازیکنی که گفته می شـد در این حادثه درگذشتـه اما تکذیب شد، منتشـر شده است:

 کبد مهدی قائدی ترکید، استقلال عزادار شد! مهدی قائدی بازیکن استقلال تصادف بازیکن استقلاب تصادف مهدی قائدی تصادف بازیگر استقلال و شایعه فوتش همراهان مهدی قائدی خودروی مهدی قائدی رشته تحصیلی مهدی قائدی مهدی قائدی کیست  کبد مهدی قائدی ترکید، استقلال عزادار شد! مهدی قائدی بازیکن استقلال تصادف بازیکن استقلاب تصادف مهدی قائدی تصادف بازیگر استقلال و شایعه فوتش همراهان مهدی قائدی خودروی مهدی قائدی رشته تحصیلی مهدی قائدی مهدی قائدی کیست

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا